Zapustený digestor MPM-45-OW-06/W
Kód: AGDMPMOKA0053Podrobný popis
Zapustený digestor MPM-45-OW-06/W| Maximálny výkon odsávania | 645 m³/h |
| Hlučnosť (nízka rýchlosť) | 53 dB |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť) | 70 dB |
| Umývateľný filter | Áno |
| Počet rýchlostí | 3 |
| Typ oddelenia | Zvedené / recirkulačné |
| Šírka | 450 mm |
| Výška | 205 mm |
| Hĺbka | 266 mm |
| Výstupný priemer | 120 mm |
| Hmotnosť | 4,95 kg |
| Trieda účinnosti dynamiky kvapalín | A |
| Stupnica energetickej účinnosti | A +++ až D |
| Trieda energetickej účinnosti (stará) | A |
| Trieda účinnosti osvetlenia | B |
| Ročná spotreba energie | 48 kWh |
| Počet žiaroviek | 2 žiaroviek |
| Umiestnenie ovládania | Predné |
| Motor v cene | Áno |
| Minimálna vzdialenosť od plynovej varnej dosky | 65 cm |
| Farba | Biela |
| Typ tukového filtra | Hliník |
| Farba svetla | Prírodná biela |
| Základný materiál | Oceľ |
| Výkon lampy | 3 W |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Minimálna vzdialenosť od elektrickej varnej dosky | 45 cm |
| Vstavaný displej | Nie |
| Množstvo | 1 |
| Užívateľská príručka | Áno |
| Typ balenia | Kartón |
| Upozornenia | Disconnect the unit from the power supply before cleaning., Maintain an adequate distance from combustible surfaces., Do not install without reading the instructions. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cooker hoods |
|---|---|
| EAN: | 5903151093318 |
| Maximálny výkon odsávania: | 645 m³/h |
| Hlučnosť (nízka rýchlosť): | 53 dB |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť): | 70 dB |
| Umývateľný filter: | Áno |
| Počet rýchlostí: | 3 |
| Typ oddelenia: | Zvedené / recirkulačné |
| Šírka: | 450 mm |
| Výška: | 205 mm |
| Hĺbka: | 266 mm |
| Výstupný priemer: | 120 mm |
| Hmotnosť: | 4,95 kg |
| Trieda účinnosti dynamiky kvapalín: | A |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A +++ až D |
| Trieda energetickej účinnosti (stará): | A |
| Trieda účinnosti osvetlenia: | B |
| Ročná spotreba energie: | 48 kWh |
| Počet žiaroviek: | 2 žiaroviek |
| Umiestnenie ovládania: | Predné |
| Motor v cene: | Áno |
| Minimálna vzdialenosť od plynovej varnej dosky: | 65 cm |
| Farba: | Biela |
| Typ tukového filtra: | Hliník |
| Farba svetla: | Prírodná biela |
| Základný materiál: | Oceľ |
| Výkon lampy: | 3 W |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Minimálna vzdialenosť od elektrickej varnej dosky: | 45 cm |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Množstvo: | 1 |
| Užívateľská príručka: | Áno |
| Typ balenia: | Kartón |
| Upozornenia: | Disconnect the unit from the power supply before cleaning., Maintain an adequate distance from combustible surfaces., Do not install without reading the instructions. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
