Noctua NOC-NF-A4X10-FLX ventilátor do PC skrine 4 cm béžová, hnedá 1 ks.
Kód: CHLNOCWEN0030Podrobný popis
Noctua NOC-NF-A4X10-FLX ventilátor do PC skrine 4 cm béžová, hnedá 1 ks.| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Model | Ventilátor |
| Otáčky (max.) | 4500 ot/min |
| Prietok vzduchu | 8,2 m³/h |
| Priemer ventilátora | 4 cm |
| Výška | 10 mm |
| Šírka | 40 mm |
| Hĺbka | 40 mm |
| Maximálny prúd | 0,05 A |
| Napätie | 12 V |
| Farba | Bronzová, Béžová |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cooling - fans |
|---|---|
| EAN: | 4716123314691 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Model: | Ventilátor |
| Otáčky (max.): | 4500 ot/min |
| Prietok vzduchu: | 8,2 m³/h |
| Priemer ventilátora: | 4 cm |
| Výška: | 10 mm |
| Šírka: | 40 mm |
| Hĺbka: | 40 mm |
| Maximálny prúd: | 0,05 A |
| Napätie: | 12 V |
| Farba: | Bronzová, Béžová |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
