Savio AD-03 chladenie domácnosti Biela
Kód: CHLSAVWEN0006Podrobný popis
Savio AD-03 chladenie domácnosti Biela| Farba | Biela |
| Umiestnenie | Podlaha |
| Počet rýchlostí | 3 |
| Ovládanie hlasom | Nie |
| Wi-Fi ovládanie | Nie |
| Protišmykové podložky | Nie |
| Pripojiteľné k internetu | Áno |
| Vstavaný displej | Nie |
| Rozsah oscilácie | 45° |
| Autooscilácia | Áno |
| Časovač vypnutia | Áno |
| Pracuje s asistentom Google | Nie |
| Nastavenie výšky | Nie |
| Počet režimov | 3 |
| Časovač | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa | Nie |
| Ochranná mriežka | Nie |
| On/off vypínač | Áno |
| Model | Domáci bezlopatkový ventilátor |
| Nastavenie sklonu | Nie |
| Úroveň hluku | 57 dB |
| Prietok vzduchu | 7,01 m³/h |
| Časovač (max) | 7,5 h |
| Certifikácia | ce |
| Pokyny na starostlivosť | zyścić wyłącznie suchą ściereczką ; odłączyć od zasilania przed czyszczeniem lub przenoszeniem. |
| Hĺbka | 170 mm |
| Hmotnosť | 2,8 kg |
| Šírka | 290 mm |
| Výška | 570 mm |
| Spotreba elektrickej energie | 50,7 W |
| Typ zdroja | AC |
| Výška balenia | 615 mm |
| Hĺbka balenia | 210 mm |
| Návod na použitie | Áno |
| Šírka balenia | 320 mm |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Vstavané svetlo | Áno |
| Zhoda s odpadom z elektrických a elektronických zariadení (WEEE) | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cooling - fans |
|---|---|
| EAN: | 5907264119996 |
| Farba: | Biela |
| Umiestnenie: | Podlaha |
| Počet rýchlostí: | 3 |
| Ovládanie hlasom: | Nie |
| Wi-Fi ovládanie: | Nie |
| Protišmykové podložky: | Nie |
| Pripojiteľné k internetu: | Áno |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Rozsah oscilácie: | 45° |
| Autooscilácia: | Áno |
| Časovač vypnutia: | Áno |
| Pracuje s asistentom Google: | Nie |
| Nastavenie výšky: | Nie |
| Počet režimov: | 3 |
| Časovač: | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa: | Nie |
| Ochranná mriežka: | Nie |
| On/off vypínač: | Áno |
| Model: | Domáci bezlopatkový ventilátor |
| Nastavenie sklonu: | Nie |
| Úroveň hluku: | 57 dB |
| Prietok vzduchu: | 7,01 m³/h |
| Časovač (max): | 7,5 h |
| Certifikácia: | ce |
| Pokyny na starostlivosť: | zyścić wyłącznie suchą ściereczką ; odłączyć od zasilania przed czyszczeniem lub przenoszeniem. |
| Hĺbka: | 170 mm |
| Hmotnosť: | 2,8 kg |
| Šírka: | 290 mm |
| Výška: | 570 mm |
| Spotreba elektrickej energie: | 50,7 W |
| Typ zdroja: | AC |
| Výška balenia: | 615 mm |
| Hĺbka balenia: | 210 mm |
| Návod na použitie: | Áno |
| Šírka balenia: | 320 mm |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Vstavané svetlo: | Áno |
| Zhoda s odpadom z elektrických a elektronických zariadení (WEEE): | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
