Ventilátor do počítačovej skrine NOCTUA REDUX 140MM PWM, montáž 120MM
Kód: CHLNOCWEN0066Podrobný popis
Ventilátor do počítačovej skrine NOCTUA REDUX 140MM PWM, montáž 120MM| Priemer ventilátora | 14 cm |
| Model | Ventilátor |
| Otáčky (max.) | 1500 ot/min |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť) | 25,8 dB |
| Prietok vzduchu | 133,56 m³/h |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF) | 150000 h |
| Šírka | 140 mm |
| Hĺbka | 25 mm |
| Výška | 140 mm |
| Maximálny prúd | 0,2 A |
| Spotreba energie | 2,4 W |
| Napätie | 12 V |
| Spôsob montáže | Skrutky |
| Počet ventilátorov | 1 ventilátor/ventilátory |
| Typ ložiska | Self-Stabilising Oil-pressure Bearing (SSO) |
| Periférne molex napájacie konektory (4-pin) | 4 |
| Farba | Biela |
| Konektor(y) | 4-pin PWM |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cooling - fans |
|---|---|
| EAN: | 4716123315278 |
| Priemer ventilátora: | 14 cm |
| Model: | Ventilátor |
| Otáčky (max.): | 1500 ot/min |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť): | 25,8 dB |
| Prietok vzduchu: | 133,56 m³/h |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF): | 150000 h |
| Šírka: | 140 mm |
| Hĺbka: | 25 mm |
| Výška: | 140 mm |
| Maximálny prúd: | 0,2 A |
| Spotreba energie: | 2,4 W |
| Napätie: | 12 V |
| Spôsob montáže: | Skrutky |
| Počet ventilátorov: | 1 ventilátor/ventilátory |
| Typ ložiska: | Self-Stabilising Oil-pressure Bearing (SSO) |
| Periférne molex napájacie konektory (4-pin): | 4 |
| Farba: | Biela |
| Konektor(y): | 4-pin PWM |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
