be quiet! LIGHT LOOP 240mm Black Procesor Vodné chladenie typu všetko v jednom 12 cm Čierna 1 kusov
Kód: CHLBEQZEW0026Podrobný popis
be quiet! LIGHT LOOP 240mm Black Procesor Vodné chladenie typu všetko v jednom 12 cm Čierna 1 kusov| Otáčky motora čerpadla (min) | 1500 ot/min |
| Hladina hluku ventilátora (min) | 15,4 dB |
| Podpora PWM | Áno |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Maximálny prietok vzduchu | 61,8 cfm |
| Priemerný čas do zlyhania ventilátora (MTTF) | 60000 h |
| Hladina hluku ventilátora (max) | 34,9 dB |
| Podporované pätice procesorov | LGA 1150 (Socket H3), Socket AM4, Pätica AM5, LGA 1700, LGA 1151 (Socket H4), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1851, Socket TR4 |
| Vhodné umiestnenie | Procesor |
| Otáčky motora čerpadla | 2900 ot/min |
| Technológia ložísk ventilátora | Ložisko |
| Rýchlosť ventilátora (max) | 2100 ot/min |
| Priemer ventilátora | 12 cm |
| Model | Vodné chladenie typu všetko v jednom |
| Konektor pre čerpadlo | Štvorkolíkový |
| Prietok vzduchu | 105,1 m³/h |
| Otáčky motora čerpadla (max) | 2900 ot/min |
| Rozhranie ovládania LED | 3-pin |
| Návod na použitie | Áno |
| Montážna sada | Áno |
| Typ balenia | Box |
| RGB ovládač je súčasťou balenia | Áno |
| Hmotnosť | 1,2 kg |
| Hmotnosť vrátane balenia | 2,1 kg |
| Hĺbka balenia | 322 mm |
| Šírka | 94 mm |
| Rozmery ventilátora (š x d x v) | 120 x 120 x 25 mm |
| Výška chladiča | 27,7 cm |
| Hĺbka | 82 mm |
| Hĺbka chladiča | 5,2 cm |
| Výška balenia | 137 mm |
| Šírka balenia | 205 mm |
| Dĺžka trubice | 40 cm |
| Šírka chladiča | 12 cm |
| Výška | 75 mm |
| Napätie ventilátora | 12 V |
| Príkon ventilátora | 5,4 W |
| Prúd ventilátora | 0,45 A |
| Menovité napätie | 12 V |
| Materiál základnej dosky | Meď |
| Počet lopatiek ventilátora | 9 |
| Konektor ventilátora | Štvorkolíkový |
| Počet ventilátorov | 2 ventilátor/ventilátory |
| Farba | Čierna |
| Certifikácia | CE, FCC, UKCA, RoHS, WEEE, Triman |
| Záručná lehota | 3 rok / roky |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť | Áno |
| Certifikáty zhody | WEEE, UKCA, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, CE |
| Dĺžka prepravného balenia | 44 cm |
| Výška prepravného balenia | 46 cm |
| Produktov na prepravný (vnútorný) obal | 6 kusov |
| Hrubá hmotnosť prepravného (vnútorného) obalu | 13,7 kg |
| Šírka prepravného balenia | 34 cm |
| Teplovodivá pasta | Áno |
| Upozornenia | Avoid contact with coolant; may cause skin and eye irritation., Do not bend or damage cooling cables; risk of leakage and corrosion., The product must not be disposed of in the regular refuse bin; dispose of in accordance with local regulations for electronic waste. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cooling - water cooling kits |
|---|---|
| EAN: | 4260052191125 |
| Otáčky motora čerpadla (min): | 1500 ot/min |
| Hladina hluku ventilátora (min): | 15,4 dB |
| Podpora PWM: | Áno |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Maximálny prietok vzduchu: | 61,8 cfm |
| Priemerný čas do zlyhania ventilátora (MTTF): | 60000 h |
| Hladina hluku ventilátora (max): | 34,9 dB |
| Podporované pätice procesorov: | LGA 1150 (Socket H3), Socket AM4, Pätica AM5, LGA 1700, LGA 1151 (Socket H4), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1851, Socket TR4 |
| Vhodné umiestnenie: | Procesor |
| Otáčky motora čerpadla: | 2900 ot/min |
| Technológia ložísk ventilátora: | Ložisko |
| Rýchlosť ventilátora (max): | 2100 ot/min |
| Priemer ventilátora: | 12 cm |
| Model: | Vodné chladenie typu všetko v jednom |
| Konektor pre čerpadlo: | Štvorkolíkový |
| Prietok vzduchu: | 105,1 m³/h |
| Otáčky motora čerpadla (max): | 2900 ot/min |
| Rozhranie ovládania LED: | 3-pin |
| Návod na použitie: | Áno |
| Montážna sada: | Áno |
| Typ balenia: | Box |
| RGB ovládač je súčasťou balenia: | Áno |
| Hmotnosť: | 1,2 kg |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 2,1 kg |
| Hĺbka balenia: | 322 mm |
| Šírka: | 94 mm |
| Rozmery ventilátora (š x d x v): | 120 x 120 x 25 mm |
| Výška chladiča: | 27,7 cm |
| Hĺbka: | 82 mm |
| Hĺbka chladiča: | 5,2 cm |
| Výška balenia: | 137 mm |
| Šírka balenia: | 205 mm |
| Dĺžka trubice: | 40 cm |
| Šírka chladiča: | 12 cm |
| Výška: | 75 mm |
| Napätie ventilátora: | 12 V |
| Príkon ventilátora: | 5,4 W |
| Prúd ventilátora: | 0,45 A |
| Menovité napätie: | 12 V |
| Materiál základnej dosky: | Meď |
| Počet lopatiek ventilátora: | 9 |
| Konektor ventilátora: | Štvorkolíkový |
| Počet ventilátorov: | 2 ventilátor/ventilátory |
| Farba: | Čierna |
| Certifikácia: | CE, FCC, UKCA, RoHS, WEEE, Triman |
| Záručná lehota: | 3 rok / roky |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť: | Áno |
| Certifikáty zhody: | WEEE, UKCA, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, CE |
| Dĺžka prepravného balenia: | 44 cm |
| Výška prepravného balenia: | 46 cm |
| Produktov na prepravný (vnútorný) obal: | 6 kusov |
| Hrubá hmotnosť prepravného (vnútorného) obalu: | 13,7 kg |
| Šírka prepravného balenia: | 34 cm |
| Teplovodivá pasta: | Áno |
| Upozornenia: | Avoid contact with coolant; may cause skin and eye irritation., Do not bend or damage cooling cables; risk of leakage and corrosion., The product must not be disposed of in the regular refuse bin; dispose of in accordance with local regulations for electronic waste. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
