Savio NOX 360 mm Procesor Súprava vodného chladenia 12 cm Čierna 1 kusov
Kód: CHLSAVZEW0004Podrobný popis
Savio NOX 360 mm Procesor Súprava vodného chladenia 12 cm Čierna 1 kusov| Otáčky (min.) | 600 ot/min |
| Model | Súprava vodného chladenia |
| Podporované pätice procesorov | LGA 2066, LGA 1700, LGA 1150 (Socket H3), LGA 1156 (Socket H), LGA 775 (Socket T), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1851, LGA 1151 (Socket H4), LGA 1366 (Socket B), LGA 1200 (Socket H5), LGA 2011 (Socket R) |
| Kompatibilné procesory | Intel® Core™ i9, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i7 |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Vhodné umiestnenie | Procesor |
| Konektor pre čerpadlo | 3-pin |
| Otáčky motora čerpadla | 2550 ot/min |
| Priemer ventilátora | 12 cm |
| Otáčky (max.) | 1800 ot/min |
| Kompatibilné produkty | AMD compatibility: AM3(+)/AM2(+)/FM2(+)/FM1/AM4/AM5 |
| Vrátane skrutiek | Áno |
| Montážna sada | Áno |
| Návod na inštaláciu | Áno |
| Typ balenia | Box |
| CPU svorky | Áno |
| Šírka chladiča | 27,2 cm |
| Priemer tepelných rúrok | 46 cm |
| Hĺbka balenia | 140 mm |
| Šírka balenia | 450 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 2,04 kg |
| Výška chladiča | 12 cm |
| Hĺbka chladiča | 2,7 cm |
| Výška balenia | 210 mm |
| Materiál základnej dosky | Meď |
| Regulátor ventilátora | Nie |
| Materiál | Hliník, Medená |
| Počet ventilátorov | 3 ventilátor/ventilátory |
| Konektor ventilátora | Štvorkolíkový |
| Farba | Čierna |
| Materiál chladiča | Hliník |
| Zhoda s odpadom z elektrických a elektronických zariadení (WEEE) | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cooling - water cooling kits |
|---|---|
| EAN: | 5901986049869 |
| Otáčky (min.): | 600 ot/min |
| Model: | Súprava vodného chladenia |
| Podporované pätice procesorov: | LGA 2066, LGA 1700, LGA 1150 (Socket H3), LGA 1156 (Socket H), LGA 775 (Socket T), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1851, LGA 1151 (Socket H4), LGA 1366 (Socket B), LGA 1200 (Socket H5), LGA 2011 (Socket R) |
| Kompatibilné procesory: | Intel® Core™ i9, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i7 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Vhodné umiestnenie: | Procesor |
| Konektor pre čerpadlo: | 3-pin |
| Otáčky motora čerpadla: | 2550 ot/min |
| Priemer ventilátora: | 12 cm |
| Otáčky (max.): | 1800 ot/min |
| Kompatibilné produkty: | AMD compatibility: AM3(+)/AM2(+)/FM2(+)/FM1/AM4/AM5 |
| Vrátane skrutiek: | Áno |
| Montážna sada: | Áno |
| Návod na inštaláciu: | Áno |
| Typ balenia: | Box |
| CPU svorky: | Áno |
| Šírka chladiča: | 27,2 cm |
| Priemer tepelných rúrok: | 46 cm |
| Hĺbka balenia: | 140 mm |
| Šírka balenia: | 450 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 2,04 kg |
| Výška chladiča: | 12 cm |
| Hĺbka chladiča: | 2,7 cm |
| Výška balenia: | 210 mm |
| Materiál základnej dosky: | Meď |
| Regulátor ventilátora: | Nie |
| Materiál: | Hliník, Medená |
| Počet ventilátorov: | 3 ventilátor/ventilátory |
| Konektor ventilátora: | Štvorkolíkový |
| Farba: | Čierna |
| Materiál chladiča: | Hliník |
| Zhoda s odpadom z elektrických a elektronických zariadení (WEEE): | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
