Vodné chladenie Krux HydroArc 360 White (KRXE011)
Kód: CHLKRXZEW0001Podrobný popis
Vodné chladenie Krux HydroArc 360 White (KRXE011)| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Podpora PWM | Áno |
| Model | Vodné chladenie typu všetko v jednom |
| Rýchlosť ventilátora (max) | 2600 ot/min |
| Vhodné umiestnenie | Procesor |
| Podporované pätice procesorov | Socket AM4, LGA 1150 (Socket H3), LGA 1156 (Socket H), LGA 2011 (Socket R), Pätica AM5, LGA 1200 (Socket H5), LGA 1700, LGA 1151 (Socket H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1851 |
| Konektor pre čerpadlo | 3-pin |
| Priemer ventilátora | 12 cm |
| CPU svorky | Áno |
| Typ balenia | Box |
| Montážna sada | Áno |
| Vrátane skrutiek | Áno |
| Návod na inštaláciu | Áno |
| Hmotnosť | 2,45 kg |
| Šírka chladiča | 12 cm |
| Výška chladiča | 2,7 cm |
| Farba podsvietenia | Multi |
| Materiál chladiča | Hliník |
| Počet ventilátorov | 3 ventilátor/ventilátory |
| Typ LED konektora | 3-pin |
| Konektor ventilátora | Štvorkolíkový |
| Farba | Biela |
| Osvetlenie LED | Áno |
| Typ displeja | LED |
| Upozornenia | Do not bend or damage cooling cables; risk of leakage and corrosion., The product must not be disposed of in the regular refuse bin; dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., Avoid contact with coolant; may cause skin and eye irritation. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cooling - water cooling kits |
|---|---|
| EAN: | 5903018669403 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Podpora PWM: | Áno |
| Model: | Vodné chladenie typu všetko v jednom |
| Rýchlosť ventilátora (max): | 2600 ot/min |
| Vhodné umiestnenie: | Procesor |
| Podporované pätice procesorov: | Socket AM4, LGA 1150 (Socket H3), LGA 1156 (Socket H), LGA 2011 (Socket R), Pätica AM5, LGA 1200 (Socket H5), LGA 1700, LGA 1151 (Socket H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1851 |
| Konektor pre čerpadlo: | 3-pin |
| Priemer ventilátora: | 12 cm |
| CPU svorky: | Áno |
| Typ balenia: | Box |
| Montážna sada: | Áno |
| Vrátane skrutiek: | Áno |
| Návod na inštaláciu: | Áno |
| Hmotnosť: | 2,45 kg |
| Šírka chladiča: | 12 cm |
| Výška chladiča: | 2,7 cm |
| Farba podsvietenia: | Multi |
| Materiál chladiča: | Hliník |
| Počet ventilátorov: | 3 ventilátor/ventilátory |
| Typ LED konektora: | 3-pin |
| Konektor ventilátora: | Štvorkolíkový |
| Farba: | Biela |
| Osvetlenie LED: | Áno |
| Typ displeja: | LED |
| Upozornenia: | Do not bend or damage cooling cables; risk of leakage and corrosion., The product must not be disposed of in the regular refuse bin; dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., Avoid contact with coolant; may cause skin and eye irritation. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
