RØDE Charge Case+ - nabíjacie puzdro pre bezdrôtový GO 3
Kód: ADIRDEPOK0008Podrobný popis
RØDE Charge Case+ - nabíjacie puzdro pre bezdrôtový GO 3| Počet portov USB typ C | 1 |
| Farba | Grafit |
| Kompatibilita značky | Rode |
| Kapacita batérie | 4200 mAh |
| Kompatibilita | Wireless GO 3 |
| Dĺžka | 78 mm |
| Výška | 71 mm |
| Hmotnosť | 185 g |
| Šírka | 98 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Covers |
|---|---|
| EAN: | 698813015221 |
| Počet portov USB typ C: | 1 |
| Farba: | Grafit |
| Kompatibilita značky: | Rode |
| Kapacita batérie: | 4200 mAh |
| Kompatibilita: | Wireless GO 3 |
| Dĺžka: | 78 mm |
| Výška: | 71 mm |
| Hmotnosť: | 185 g |
| Šírka: | 98 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
