Chladič CPU ENDORFY FORTIS 5 DUAL FAN SPC307 chladič PC ventilátor 14/12 cm čierny
Kód: CHLENDCPU0006Podrobný popis
Chladič CPU ENDORFY FORTIS 5 DUAL FAN SPC307 chladič PC ventilátor 14/12 cm čierny| Thermal Design Power (TDP) | 220 W |
| Podporované pätice procesorov | LGA 1700, Socket AM3+, LGA 1155 (Socket H2), Socket AM2, Socket AM3, Socket AM4, Socket FM1, LGA 2011-v3 (Socket R), LGA 2066, Socket AM2+, Socket FM2+, LGA 2011 (Socket R), Pätica AM5, Socket FM2, LGA 1151 (Socket H4), LGA 1150 (Socket H3), LGA 1156 (Socket H) |
| Životnosť | 100000 h |
| Otáčky (min.) | 300 ot/min |
| Priemer ventilátora 2 | 12 cm |
| Vhodné pre | Procesor |
| Model | Chladič |
| Otáčky (max.) | 1400 ot/min |
| Priemer ventilátora | 14 cm |
| Typ ložiska | Fluidné dynamické ložisko (FDB) |
| Teplovodivá pasta | Áno |
| Montážna sada | Áno |
| Ventilátor dverí | Áno |
| Hĺbka | 131 mm |
| Rozmery ventilátora (š x d x v) | 140 x 140 x 25 mm |
| Šírka | 144 mm |
| Výška | 159 mm |
| Hmotnosť | 890 g |
| Napätie | 12 V |
| Napájanie | 2,4 W |
| Farba | Čierna |
| Počet tepelných rúrok | 6 |
| Materiál | Meď, Hliník |
| Počet lopatiek ventilátora | 9 |
| Počet ventilátorov | 2 ventilátor/ventilátory |
| Konektor ventilátora | Štvorkolíkový |
Dodatočné parametre
| Kategória: | CPU cooling |
|---|---|
| EAN: | 5903018665863 |
| Thermal Design Power (TDP): | 220 W |
| Podporované pätice procesorov: | LGA 1700, Socket AM3+, LGA 1155 (Socket H2), Socket AM2, Socket AM3, Socket AM4, Socket FM1, LGA 2011-v3 (Socket R), LGA 2066, Socket AM2+, Socket FM2+, LGA 2011 (Socket R), Pätica AM5, Socket FM2, LGA 1151 (Socket H4), LGA 1150 (Socket H3), LGA 1156 (Socket H) |
| Životnosť: | 100000 h |
| Otáčky (min.): | 300 ot/min |
| Priemer ventilátora 2: | 12 cm |
| Vhodné pre: | Procesor |
| Model: | Chladič |
| Otáčky (max.): | 1400 ot/min |
| Priemer ventilátora: | 14 cm |
| Typ ložiska: | Fluidné dynamické ložisko (FDB) |
| Teplovodivá pasta: | Áno |
| Montážna sada: | Áno |
| Ventilátor dverí: | Áno |
| Hĺbka: | 131 mm |
| Rozmery ventilátora (š x d x v): | 140 x 140 x 25 mm |
| Šírka: | 144 mm |
| Výška: | 159 mm |
| Hmotnosť: | 890 g |
| Napätie: | 12 V |
| Napájanie: | 2,4 W |
| Farba: | Čierna |
| Počet tepelných rúrok: | 6 |
| Materiál: | Meď, Hliník |
| Počet lopatiek ventilátora: | 9 |
| Počet ventilátorov: | 2 ventilátor/ventilátory |
| Konektor ventilátora: | Štvorkolíkový |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
