ENDORFY Spartan 5 MAX ARGB Procesor Vzduchový chladič 12 cm Čierna 1 kusov
Kód: CHLENDCPU0010Podrobný popis
ENDORFY Spartan 5 MAX ARGB Procesor Vzduchový chladič 12 cm Čierna 1 kusov| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF) | 100000 h |
| Priemer ventilátora | 12 cm |
| Model | Vzduchový chladič |
| Podporované pätice procesorov | Socket AM4, Socket FM1, Pätica AM5, LGA 1700, Socket AM3+, Socket AM2+, Socket FM2+, LGA 1200 (Socket H5) |
| Vhodné umiestnenie | Procesor |
| Montážna sada | Áno |
| Šírka chladiča | 14,6 cm |
| Výška chladiča | 12,5 cm |
| Hĺbka chladiča | 6,5 cm |
| Thermal Design Power (TDP) | 180 W |
| Farba podsvietenia | Multi |
| Osvetlenie LED | Áno |
| Počet tepelných rúrok | 4 |
| Farba | Čierna |
| Počet ventilátorov | 1 ventilátor/ventilátory |
| Počet lopatiek ventilátora | 9 |
| Záručná lehota | 6 rok / roky |
| Upozornenia | Do not touch the fan during operation., Take appropriate precautions during installation to avoid damage to computer components., Ensure that the unit is switched off before starting to assemble or dismantle the cooling unit. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | CPU cooling |
|---|---|
| EAN: | 5903018665818 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF): | 100000 h |
| Priemer ventilátora: | 12 cm |
| Model: | Vzduchový chladič |
| Podporované pätice procesorov: | Socket AM4, Socket FM1, Pätica AM5, LGA 1700, Socket AM3+, Socket AM2+, Socket FM2+, LGA 1200 (Socket H5) |
| Vhodné umiestnenie: | Procesor |
| Montážna sada: | Áno |
| Šírka chladiča: | 14,6 cm |
| Výška chladiča: | 12,5 cm |
| Hĺbka chladiča: | 6,5 cm |
| Thermal Design Power (TDP): | 180 W |
| Farba podsvietenia: | Multi |
| Osvetlenie LED: | Áno |
| Počet tepelných rúrok: | 4 |
| Farba: | Čierna |
| Počet ventilátorov: | 1 ventilátor/ventilátory |
| Počet lopatiek ventilátora: | 9 |
| Záručná lehota: | 6 rok / roky |
| Upozornenia: | Do not touch the fan during operation., Take appropriate precautions during installation to avoid damage to computer components., Ensure that the unit is switched off before starting to assemble or dismantle the cooling unit. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
