Mars Gaming MCPU-X4ARGB Procesor Vzduchový chladič 12 cm Čierna 1 kusov
Kód: CHLTACCPU0008Podrobný popis
Mars Gaming MCPU-X4ARGB Procesor Vzduchový chladič 12 cm Čierna 1 kusov| Maximálny tlak vzduchu | 1,31 mmH2O |
| Minimálny tlak vzduchu | 0,79 mmH2O |
| Maximálny prietok vzduchu | 78 cfm |
| Hladina hluku ventilátora (min) | 9 dB |
| Hladina hluku ventilátora (max) | 28 dB |
| Priemerný čas do zlyhania ventilátora (MTTF) | 60000 h |
| Podpora PWM | Áno |
| Priemer ventilátora | 12 cm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Podporované pätice procesorov | LGA 1151 (Socket H4), LGA 1366 (Socket B), LGA 1700, Socket AM4, LGA 1150 (Socket H3), LGA 1156 (Socket H), Pätica AM5, LGA 1200 (Socket H5), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1851 |
| Typ ložiska | Hydraulické |
| Model | Vzduchový chladič |
| Vhodné umiestnenie | Procesor |
| Rýchlosť ventilátora (min) | 800 ot/min |
| Rýchlosť ventilátora (max) | 2000 ot/min |
| Montážna sada | Áno |
| Typ balenia | Box |
| Návod na použitie | Áno |
| Rozhranie ovládania LED | SATA |
| LED ovládanie | Áno |
| RGB ovládač je súčasťou balenia | Áno |
| Rozmery ventilátora (š x d x v) | 120 x 120 x 25 mm |
| Hmotnosť | 505 g |
| Hĺbka balenia | 98 mm |
| Hĺbka | 68 mm |
| Šírka balenia | 143 mm |
| Výška balenia | 194 mm |
| Šírka | 120 mm |
| Výška | 154 mm |
| Prúd ventilátora | 0,28 A |
| Napätie ventilátora | 12 V |
| Napájanie | 3,36 W |
| Thermal Design Power (TDP) | 220 W |
| Napätie LED | 5 V |
| Konektor ventilátora | Štvorkolíkový |
| Počet ventilátorov | 1 ventilátor/ventilátory |
| Farba | Čierna |
| Počet tepelných rúrok | 4 |
| Osvetlenie LED | Áno |
| Farba podsvietenia | Multi |
| Typ LED konektora | 3-pin |
| Materiál chladiča | Hliník |
| Teplovodivá pasta | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | CPU cooling |
|---|---|
| EAN: | 8435693111504 |
| Maximálny tlak vzduchu: | 1,31 mmH2O |
| Minimálny tlak vzduchu: | 0,79 mmH2O |
| Maximálny prietok vzduchu: | 78 cfm |
| Hladina hluku ventilátora (min): | 9 dB |
| Hladina hluku ventilátora (max): | 28 dB |
| Priemerný čas do zlyhania ventilátora (MTTF): | 60000 h |
| Podpora PWM: | Áno |
| Priemer ventilátora: | 12 cm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Podporované pätice procesorov: | LGA 1151 (Socket H4), LGA 1366 (Socket B), LGA 1700, Socket AM4, LGA 1150 (Socket H3), LGA 1156 (Socket H), Pätica AM5, LGA 1200 (Socket H5), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1851 |
| Typ ložiska: | Hydraulické |
| Model: | Vzduchový chladič |
| Vhodné umiestnenie: | Procesor |
| Rýchlosť ventilátora (min): | 800 ot/min |
| Rýchlosť ventilátora (max): | 2000 ot/min |
| Montážna sada: | Áno |
| Typ balenia: | Box |
| Návod na použitie: | Áno |
| Rozhranie ovládania LED: | SATA |
| LED ovládanie: | Áno |
| RGB ovládač je súčasťou balenia: | Áno |
| Rozmery ventilátora (š x d x v): | 120 x 120 x 25 mm |
| Hmotnosť: | 505 g |
| Hĺbka balenia: | 98 mm |
| Hĺbka: | 68 mm |
| Šírka balenia: | 143 mm |
| Výška balenia: | 194 mm |
| Šírka: | 120 mm |
| Výška: | 154 mm |
| Prúd ventilátora: | 0,28 A |
| Napätie ventilátora: | 12 V |
| Napájanie: | 3,36 W |
| Thermal Design Power (TDP): | 220 W |
| Napätie LED: | 5 V |
| Konektor ventilátora: | Štvorkolíkový |
| Počet ventilátorov: | 1 ventilátor/ventilátory |
| Farba: | Čierna |
| Počet tepelných rúrok: | 4 |
| Osvetlenie LED: | Áno |
| Farba podsvietenia: | Multi |
| Typ LED konektora: | 3-pin |
| Materiál chladiča: | Hliník |
| Teplovodivá pasta: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
