MODECOM Volcano 0C T102 LCD ARGB Procesor Vzduchový chladič 12 cm Čierna
Kód: CHLMODCPU0001Podrobný popis
MODECOM Volcano 0C T102 LCD ARGB Procesor Vzduchový chladič 12 cm Čierna| Podsvietenie RGB | Áno |
| Podporované pätice procesorov | LGA 1200 (Socket H5), Socket AM4, LGA 1851, LGA 1700, LGA 1366 (Socket B), Pätica AM5 |
| Otáčky (max.) | 2000 ot/min |
| Model | Vzduchový chladič |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Priemerný čas do zlyhania ventilátora (MTTF) | 100000 h |
| Vhodné umiestnenie | Procesor |
| Podpora PWM | Áno |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť) | 28 dB |
| Typ ložiska | Fluidné dynamické ložisko (FDB) |
| Priemer ventilátora | 12 cm |
| Prietok vzduchu | 75 m³/h |
| CPU svorky | Áno |
| Návod na inštaláciu | Áno |
| Montážna sada | Áno |
| Vrátane skrutiek | Áno |
| Počet skrutiek | 8 |
| Hĺbka | 120 mm |
| Priemer tepelných rúrok | 6 mm |
| Výška | 153 mm |
| Šírka | 73 mm |
| Výška balenia | 187 mm |
| Rozmery ventilátora (š x d x v) | 120 x 120 x 25 mm |
| Šírka balenia | 100 mm |
| Hmotnosť | 650 g |
| Hmotnosť vrátane balenia | 755 g |
| Thermal Design Power (TDP) | 190 W |
| Menovité napätie | 12 V |
| Farba | Čierna |
| Počet ventilátorov | 1 ventilátor/ventilátory |
| Materiál základnej dosky | Meď |
| Materiál rebier | Hliník |
| Konektor ventilátora | Štvorkolíkový |
| Počet tepelných rúrok | 4 |
| Certifikáty zhody | CE |
| Záručná lehota | 2 rok / roky |
| Teplovodivá pasta | Áno |
| Displej LCD | Áno |
| Pin konektor pre RGB LED | Áno |
| Upozornenia | Ensure that the unit is switched off before starting to assemble or dismantle the cooling unit., Take appropriate precautions during installation to avoid damage to computer components., Do not touch the fan during operation. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | CPU cooling |
|---|---|
| EAN: | 5903560982760 |
| Podsvietenie RGB: | Áno |
| Podporované pätice procesorov: | LGA 1200 (Socket H5), Socket AM4, LGA 1851, LGA 1700, LGA 1366 (Socket B), Pätica AM5 |
| Otáčky (max.): | 2000 ot/min |
| Model: | Vzduchový chladič |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Priemerný čas do zlyhania ventilátora (MTTF): | 100000 h |
| Vhodné umiestnenie: | Procesor |
| Podpora PWM: | Áno |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť): | 28 dB |
| Typ ložiska: | Fluidné dynamické ložisko (FDB) |
| Priemer ventilátora: | 12 cm |
| Prietok vzduchu: | 75 m³/h |
| CPU svorky: | Áno |
| Návod na inštaláciu: | Áno |
| Montážna sada: | Áno |
| Vrátane skrutiek: | Áno |
| Počet skrutiek: | 8 |
| Hĺbka: | 120 mm |
| Priemer tepelných rúrok: | 6 mm |
| Výška: | 153 mm |
| Šírka: | 73 mm |
| Výška balenia: | 187 mm |
| Rozmery ventilátora (š x d x v): | 120 x 120 x 25 mm |
| Šírka balenia: | 100 mm |
| Hmotnosť: | 650 g |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 755 g |
| Thermal Design Power (TDP): | 190 W |
| Menovité napätie: | 12 V |
| Farba: | Čierna |
| Počet ventilátorov: | 1 ventilátor/ventilátory |
| Materiál základnej dosky: | Meď |
| Materiál rebier: | Hliník |
| Konektor ventilátora: | Štvorkolíkový |
| Počet tepelných rúrok: | 4 |
| Certifikáty zhody: | CE |
| Záručná lehota: | 2 rok / roky |
| Teplovodivá pasta: | Áno |
| Displej LCD: | Áno |
| Pin konektor pre RGB LED: | Áno |
| Upozornenia: | Ensure that the unit is switched off before starting to assemble or dismantle the cooling unit., Take appropriate precautions during installation to avoid damage to computer components., Do not touch the fan during operation. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
