Noctua NH-C14S systém chladenia počítačov Procesor Chladič 14 cm
Kód: CHLNOCCPU0004Podrobný popis
Noctua NH-C14S systém chladenia počítačov Procesor Chladič 14 cm| Model | Chladič |
| Podporované pätice procesorov | LGA 1700, Pätica AM5, LGA 1150 (Socket H3), LGA 1156 (Socket H), Socket AM4, LGA 1151 (Socket H4), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1851 |
| Otáčky (max.) | 1500 ot/min |
| Otáčky (min.) | 300 ot/min |
| Priemer ventilátora | 14 cm |
| Vhodné umiestnenie | Procesor |
| Výška | 115 mm |
| Hmotnosť | 820 g |
| Rozmery ventilátora (š x d x v) | 140 x 140 x 25 mm |
| Hĺbka | 163 mm |
| Šírka | 140 mm |
| Napätie | 12 V |
| Materiál | Meď, Hliník |
| HS kód | 84733080 |
| Úroveň hluku | 19,2 dB |
| Upozornenia | Take appropriate precautions during installation to avoid damage to computer components., Do not touch the fan during operation., Ensure that the unit is switched off before starting to assemble or dismantle the cooling unit. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | CPU cooling |
|---|---|
| EAN: | 4716123315698 |
| Model: | Chladič |
| Podporované pätice procesorov: | LGA 1700, Pätica AM5, LGA 1150 (Socket H3), LGA 1156 (Socket H), Socket AM4, LGA 1151 (Socket H4), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1851 |
| Otáčky (max.): | 1500 ot/min |
| Otáčky (min.): | 300 ot/min |
| Priemer ventilátora: | 14 cm |
| Vhodné umiestnenie: | Procesor |
| Výška: | 115 mm |
| Hmotnosť: | 820 g |
| Rozmery ventilátora (š x d x v): | 140 x 140 x 25 mm |
| Hĺbka: | 163 mm |
| Šírka: | 140 mm |
| Napätie: | 12 V |
| Materiál: | Meď, Hliník |
| HS kód: | 84733080 |
| Úroveň hluku: | 19,2 dB |
| Upozornenia: | Take appropriate precautions during installation to avoid damage to computer components., Do not touch the fan during operation., Ensure that the unit is switched off before starting to assemble or dismantle the cooling unit. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
