Noctua NH-D15 G2 systém chladenia počítačov Procesor Vzduchový chladič 14 cm
Kód: CHLNOCCPU0039Podrobný popis
Noctua NH-D15 G2 systém chladenia počítačov Procesor Vzduchový chladič 14 cm| Model | Vzduchový chladič |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť) | 24,8 dB |
| Priemer ventilátora | 14 cm |
| Otáčky (min.) | 1250 ot/min |
| Prietok vzduchu | 155,6 m³/h |
| Podpora PWM | Áno |
| Vhodné umiestnenie | Procesor |
| Podporované pätice procesorov | LGA 1200 (Socket H5), LGA 1151 (Socket H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1851, LGA 1150 (Socket H3), LGA 1156 (Socket H), LGA 1700, Socket AM4, Pätica AM5 |
| Otáčky (max.) | 1500 ot/min |
| Hlučnosť (nízka rýchlosť) | 19,7 dB |
| Typ ložiska | Self-Stabilising Oil-pressure (SSO) bearing |
| Hĺbka | 152 mm |
| Výška | 168 mm |
| Hmotnosť | 1,52 kg |
| Šírka | 150 mm |
| Napätie | 12 V |
| Materiál | Hliník, Meď |
| Konektor ventilátora | Štvorkolíkový |
| Počet ventilátorov | 2 ventilátor/ventilátory |
| Záručná lehota | 6 rok / roky |
| Priemerný čas do poruchy | 150000 h |
| Upozornenia | Do not touch the fan during operation., Ensure that the unit is switched off before starting to assemble or dismantle the cooling unit., Take appropriate precautions during installation to avoid damage to computer components. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | CPU cooling |
|---|---|
| EAN: | 9010018000405 |
| Model: | Vzduchový chladič |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť): | 24,8 dB |
| Priemer ventilátora: | 14 cm |
| Otáčky (min.): | 1250 ot/min |
| Prietok vzduchu: | 155,6 m³/h |
| Podpora PWM: | Áno |
| Vhodné umiestnenie: | Procesor |
| Podporované pätice procesorov: | LGA 1200 (Socket H5), LGA 1151 (Socket H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1851, LGA 1150 (Socket H3), LGA 1156 (Socket H), LGA 1700, Socket AM4, Pätica AM5 |
| Otáčky (max.): | 1500 ot/min |
| Hlučnosť (nízka rýchlosť): | 19,7 dB |
| Typ ložiska: | Self-Stabilising Oil-pressure (SSO) bearing |
| Hĺbka: | 152 mm |
| Výška: | 168 mm |
| Hmotnosť: | 1,52 kg |
| Šírka: | 150 mm |
| Napätie: | 12 V |
| Materiál: | Hliník, Meď |
| Konektor ventilátora: | Štvorkolíkový |
| Počet ventilátorov: | 2 ventilátor/ventilátory |
| Záručná lehota: | 6 rok / roky |
| Priemerný čas do poruchy: | 150000 h |
| Upozornenia: | Do not touch the fan during operation., Ensure that the unit is switched off before starting to assemble or dismantle the cooling unit., Take appropriate precautions during installation to avoid damage to computer components. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
