Noctua NH-L12S PC CPU chladič/ventilátor 12 cm béžová, nikel
Kód: CHLNOCCPU0012Podrobný popis
Noctua NH-L12S PC CPU chladič/ventilátor 12 cm béžová, nikel| Podporované pätice procesorov | LGA 2066, LGA 1151 (Socket H4), LGA 2011-v3 (Socket R), Socket AM3, Socket AM4, Socket FM1, Socket AM3+, Socket AM2+, Socket FM2+, LGA 2011 (Socket R), Socket FM2, LGA 1155 (Socket H2), Socket AM2, LGA 1150 (Socket H3), LGA 1156 (Socket H) |
| Maximálny tlak vzduchu | 1,53 mmH2O |
| Podpora PWM | Áno |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF) | 150000 h |
| Hladina šumu s LNA (max) | 16,8 dB |
| Priemer ventilátora | 12 cm |
| Kompatibilné procesory | Intel® Pentium®, Intel® Celeron®, AMD A |
| Otáčky (max.) | 1850 ot/min |
| Typ ložiska | Self-Stabilising Oil-pressure Bearing (SSO) |
| Prietok vzduchu s LNA (max) | 70,8 m³/h |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť) | 23,9 dB |
| Vhodné pre | Procesor |
| Rýchlosť otáčania s LNA (max) | 1400 ot/min |
| Model | Chladič |
| Prietok vzduchu | 94,2 m³/h |
| Otáčky (min.) | 450 ot/min |
| Adaptér s nízkym šumom (LNA) | Áno |
| Šírka | 128 mm |
| Hĺbka | 87 mm |
| Výška balenia | 185 mm |
| Hĺbka balenia | 146 mm |
| Výška | 146 mm |
| Hmotnosť | 520 g |
| Šírka balenia | 142 mm |
| Napätie | 12 V |
| Napájanie | 1,56 W |
| Farba | nikel, Béžová |
| Počet ventilátorov | 1 ventilátor/ventilátory |
| Materiál | nikel, Meď, Hliník |
| Konektor ventilátora | Štvorkolíkový |
| Materiál rebier | Hliník |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu | 308 mm |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu | 400 mm |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal | 8 kusov |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu | 330 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | CPU cooling |
|---|---|
| EAN: | 9010018000054 |
| Podporované pätice procesorov: | LGA 2066, LGA 1151 (Socket H4), LGA 2011-v3 (Socket R), Socket AM3, Socket AM4, Socket FM1, Socket AM3+, Socket AM2+, Socket FM2+, LGA 2011 (Socket R), Socket FM2, LGA 1155 (Socket H2), Socket AM2, LGA 1150 (Socket H3), LGA 1156 (Socket H) |
| Maximálny tlak vzduchu: | 1,53 mmH2O |
| Podpora PWM: | Áno |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF): | 150000 h |
| Hladina šumu s LNA (max): | 16,8 dB |
| Priemer ventilátora: | 12 cm |
| Kompatibilné procesory: | Intel® Pentium®, Intel® Celeron®, AMD A |
| Otáčky (max.): | 1850 ot/min |
| Typ ložiska: | Self-Stabilising Oil-pressure Bearing (SSO) |
| Prietok vzduchu s LNA (max): | 70,8 m³/h |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť): | 23,9 dB |
| Vhodné pre: | Procesor |
| Rýchlosť otáčania s LNA (max): | 1400 ot/min |
| Model: | Chladič |
| Prietok vzduchu: | 94,2 m³/h |
| Otáčky (min.): | 450 ot/min |
| Adaptér s nízkym šumom (LNA): | Áno |
| Šírka: | 128 mm |
| Hĺbka: | 87 mm |
| Výška balenia: | 185 mm |
| Hĺbka balenia: | 146 mm |
| Výška: | 146 mm |
| Hmotnosť: | 520 g |
| Šírka balenia: | 142 mm |
| Napätie: | 12 V |
| Napájanie: | 1,56 W |
| Farba: | nikel, Béžová |
| Počet ventilátorov: | 1 ventilátor/ventilátory |
| Materiál: | nikel, Meď, Hliník |
| Konektor ventilátora: | Štvorkolíkový |
| Materiál rebier: | Hliník |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 308 mm |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu: | 400 mm |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal: | 8 kusov |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 330 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
