Noctua NH-L9i Procesor Chladič 9,2 cm Béžová, Hnedá, Strieborná
Kód: CHLNOCCPU0015Podrobný popis
Noctua NH-L9i Procesor Chladič 9,2 cm Béžová, Hnedá, Strieborná| Kompatibilné procesory | Intel® Pentium® |
| Prietok vzduchu | 57,5 m³/h |
| Podporované pätice procesorov | LGA 1150 (Socket H3), LGA 1156 (Socket H), LGA 1155 (Socket H2) |
| Maximálny tlak vzduchu | 2,11 mmH2O |
| Priemer ventilátora | 9,2 cm |
| Model | Chladič |
| Otáčky (max.) | 2500 ot/min |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť) | 23,6 dB |
| Otáčky (min.) | 300 ot/min |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF) | 150000 h |
| Vhodné umiestnenie | Procesor |
| Hmotnosť | 345 g |
| Výška | 23 mm |
| Hĺbka | 95 mm |
| Šírka | 95 mm |
| Napätie | 12 V |
| Farba | Bronzová, Béžová, Strieborná |
| Typ ložiska | SSO2 |
| HS kód | 84733080 |
| Konektor(y) | 4-pin PWM |
| Príkon | 2,52 W |
| Rozmery (š x h x v) | 95 x 95 x 23 mm |
| Upozornenia | Ensure that the unit is switched off before starting to assemble or dismantle the cooling unit., Take appropriate precautions during installation to avoid damage to computer components., Do not touch the fan during operation. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | CPU cooling |
|---|---|
| EAN: | 4716123314875 |
| Kompatibilné procesory: | Intel® Pentium® |
| Prietok vzduchu: | 57,5 m³/h |
| Podporované pätice procesorov: | LGA 1150 (Socket H3), LGA 1156 (Socket H), LGA 1155 (Socket H2) |
| Maximálny tlak vzduchu: | 2,11 mmH2O |
| Priemer ventilátora: | 9,2 cm |
| Model: | Chladič |
| Otáčky (max.): | 2500 ot/min |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť): | 23,6 dB |
| Otáčky (min.): | 300 ot/min |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF): | 150000 h |
| Vhodné umiestnenie: | Procesor |
| Hmotnosť: | 345 g |
| Výška: | 23 mm |
| Hĺbka: | 95 mm |
| Šírka: | 95 mm |
| Napätie: | 12 V |
| Farba: | Bronzová, Béžová, Strieborná |
| Typ ložiska: | SSO2 |
| HS kód: | 84733080 |
| Konektor(y): | 4-pin PWM |
| Príkon: | 2,52 W |
| Rozmery (š x h x v): | 95 x 95 x 23 mm |
| Upozornenia: | Ensure that the unit is switched off before starting to assemble or dismantle the cooling unit., Take appropriate precautions during installation to avoid damage to computer components., Do not touch the fan during operation. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
