Noctua NH-U12S redux chladič/ventilátor procesora 12 cm Sivá, nerezová oceľ
Kód: CHLNOCCPU0024Podrobný popis
Noctua NH-U12S redux chladič/ventilátor procesora 12 cm Sivá, nerezová oceľ| Podporované pätice procesorov | LGA 1150 (Socket H3), LGA 1156 (Socket H), LGA 1700, LGA 1151 (Socket H4), Socket AM4, LGA 1200 (Socket H5), LGA 1155 (Socket H2), LGA 2066, LGA 2011 (Socket R) |
| Otáčky (min.) | 450 ot/min |
| Vhodné umiestnenie | Procesor |
| Hlučnosť ventilátora 2 (vysoká rýchlosť) | 25,1 dB |
| Otáčky (max.) | 1700 ot/min |
| Maximálny prietok vzduchu | 120,2 cfm |
| Model | Chladič |
| Priemer ventilátora | 12 cm |
| Šírka | 158 mm |
| Výška | 125 mm |
| Hĺbka | 71 mm |
| Hmotnosť | 755 g |
| Farba | Nerezová oceľ, Šedá |
| Počet ventilátorov | 1 ventilátor/ventilátory |
| HS kód | 84733080 |
| Upozornenia | Do not touch the fan during operation., Take appropriate precautions during installation to avoid damage to computer components., Ensure that the unit is switched off before starting to assemble or dismantle the cooling unit. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | CPU cooling |
|---|---|
| EAN: | 9010018000207 |
| Podporované pätice procesorov: | LGA 1150 (Socket H3), LGA 1156 (Socket H), LGA 1700, LGA 1151 (Socket H4), Socket AM4, LGA 1200 (Socket H5), LGA 1155 (Socket H2), LGA 2066, LGA 2011 (Socket R) |
| Otáčky (min.): | 450 ot/min |
| Vhodné umiestnenie: | Procesor |
| Hlučnosť ventilátora 2 (vysoká rýchlosť): | 25,1 dB |
| Otáčky (max.): | 1700 ot/min |
| Maximálny prietok vzduchu: | 120,2 cfm |
| Model: | Chladič |
| Priemer ventilátora: | 12 cm |
| Šírka: | 158 mm |
| Výška: | 125 mm |
| Hĺbka: | 71 mm |
| Hmotnosť: | 755 g |
| Farba: | Nerezová oceľ, Šedá |
| Počet ventilátorov: | 1 ventilátor/ventilátory |
| HS kód: | 84733080 |
| Upozornenia: | Do not touch the fan during operation., Take appropriate precautions during installation to avoid damage to computer components., Ensure that the unit is switched off before starting to assemble or dismantle the cooling unit. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
