Noctua NH-U14S DX-4677 NH-U14S DX-4677 Procesor Vzduchový chladič 14 cm Hnedá, Svetlo hnedá, Strieborná
Kód: CHLNOCCPU0038Podrobný popis
Noctua NH-U14S DX-4677 NH-U14S DX-4677 Procesor Vzduchový chladič 14 cm Hnedá, Svetlo hnedá, Strieborná| Otáčky (max.) | 1500 ot/min |
| Priemer ventilátora | 14 cm |
| Kompatibilné procesory | Intel® Xeon W |
| Otáčky ventilátora 2 (min.) | 300 ot/min |
| Priemer ventilátora 2 | 14 cm |
| Typ ložiska | Self-Stabilising Oil-pressure Bearing (SSO) |
| Otáčky ventilátora 2 (max.) | 1500 ot/min |
| Otáčky (min.) | 300 ot/min |
| Podporované pätice procesorov | LGA 4677 (Socket E) |
| Vhodné umiestnenie | Procesor |
| Model | Vzduchový chladič |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť) | 24,6 dB |
| Prietok vzduchu | 140,2 m³/h |
| Hmotnosť | 1,14 kg |
| Šírka chladiča | 15 cm |
| Šírka | 150 mm |
| Hĺbka | 111 mm |
| Výška chladiča | 16,5 cm |
| Hĺbka chladiča | 5,2 cm |
| Výška | 165 mm |
| Napätie ventilátora | 12 V |
| Príkon ventilátora | 1,56 W |
| Materiál rebier | Hliník |
| Materiál základnej dosky | Meď |
| Farba | Strieborná, Bronzová, Svetlo hnedá |
| Počet ventilátorov | 2 ventilátor/ventilátory |
| Počet tepelných rúrok | 6 |
| Konektor ventilátora | Štvorkolíkový |
| Materiál chladiča | Hliník |
| Upozornenia | Do not touch the fan during operation., Ensure that the unit is switched off before starting to assemble or dismantle the cooling unit., Take appropriate precautions during installation to avoid damage to computer components. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | CPU cooling |
|---|---|
| EAN: | 9010018000399 |
| Otáčky (max.): | 1500 ot/min |
| Priemer ventilátora: | 14 cm |
| Kompatibilné procesory: | Intel® Xeon W |
| Otáčky ventilátora 2 (min.): | 300 ot/min |
| Priemer ventilátora 2: | 14 cm |
| Typ ložiska: | Self-Stabilising Oil-pressure Bearing (SSO) |
| Otáčky ventilátora 2 (max.): | 1500 ot/min |
| Otáčky (min.): | 300 ot/min |
| Podporované pätice procesorov: | LGA 4677 (Socket E) |
| Vhodné umiestnenie: | Procesor |
| Model: | Vzduchový chladič |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť): | 24,6 dB |
| Prietok vzduchu: | 140,2 m³/h |
| Hmotnosť: | 1,14 kg |
| Šírka chladiča: | 15 cm |
| Šírka: | 150 mm |
| Hĺbka: | 111 mm |
| Výška chladiča: | 16,5 cm |
| Hĺbka chladiča: | 5,2 cm |
| Výška: | 165 mm |
| Napätie ventilátora: | 12 V |
| Príkon ventilátora: | 1,56 W |
| Materiál rebier: | Hliník |
| Materiál základnej dosky: | Meď |
| Farba: | Strieborná, Bronzová, Svetlo hnedá |
| Počet ventilátorov: | 2 ventilátor/ventilátory |
| Počet tepelných rúrok: | 6 |
| Konektor ventilátora: | Štvorkolíkový |
| Materiál chladiča: | Hliník |
| Upozornenia: | Do not touch the fan during operation., Ensure that the unit is switched off before starting to assemble or dismantle the cooling unit., Take appropriate precautions during installation to avoid damage to computer components. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
