Noctua NH-U14S TR5-SP6 systém chladenia počítačov Procesor Vzduchový chladič 14 cm Svetlo hnedá 1 kusov
Kód: CHLNOCCPU0042Podrobný popis
Noctua NH-U14S TR5-SP6 systém chladenia počítačov Procesor Vzduchový chladič 14 cm Svetlo hnedá 1 kusov| Otáčky ventilátora 2 (max.) | 1500 ot/min |
| Otáčky ventilátora 2 (min.) | 300 ot/min |
| Otáčky (min.) | 300 ot/min |
| Hlučnosť ventilátora 2 (vysoká rýchlosť) | 24,6 dB |
| Podporované pätice procesorov | sWRX9, sTRX5, SP6 |
| Vhodné umiestnenie | Procesor |
| Model | Vzduchový chladič |
| Otáčky (max.) | 1500 ot/min |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Priemer ventilátora | 14 cm |
| Hladina hluku ventilátora (max) | 24,6 dB |
| Prietok vzduchu | 140,2 m³/h |
| Typ ložiska | Self-Stabilising Oil-pressure Bearing (SSO) |
| Vrátane skrutiek | Áno |
| Typ balenia | Box |
| Montážna sada | Áno |
| Šírka chladiča | 15 cm |
| Hĺbka chladiča | 5,2 cm |
| Výška chladiča | 16,5 cm |
| Hĺbka | 111 mm |
| Výška balenia | 227 mm |
| Šírka | 150 mm |
| Hĺbka balenia | 142 mm |
| Hmotnosť | 1,14 kg |
| Hmotnosť vrátane balenia | 1,68 kg |
| Šírka balenia | 223 mm |
| Výška | 165 mm |
| Príkon ventilátora | 1,56 W |
| Napätie ventilátora | 12 V |
| Materiál rebier | Hliník |
| Počet lopatiek ventilátora | 7 |
| Materiál základnej dosky | Meď |
| Farba | Svetlo hnedá |
| Počet ventilátorov | 2 ventilátor/ventilátory |
| Upozornenia | Do not touch the fan during operation., Ensure that the unit is switched off before starting to assemble or dismantle the cooling unit., Take appropriate precautions during installation to avoid damage to computer components. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | CPU cooling |
|---|---|
| EAN: | 9010018000450 |
| Otáčky ventilátora 2 (max.): | 1500 ot/min |
| Otáčky ventilátora 2 (min.): | 300 ot/min |
| Otáčky (min.): | 300 ot/min |
| Hlučnosť ventilátora 2 (vysoká rýchlosť): | 24,6 dB |
| Podporované pätice procesorov: | sWRX9, sTRX5, SP6 |
| Vhodné umiestnenie: | Procesor |
| Model: | Vzduchový chladič |
| Otáčky (max.): | 1500 ot/min |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Priemer ventilátora: | 14 cm |
| Hladina hluku ventilátora (max): | 24,6 dB |
| Prietok vzduchu: | 140,2 m³/h |
| Typ ložiska: | Self-Stabilising Oil-pressure Bearing (SSO) |
| Vrátane skrutiek: | Áno |
| Typ balenia: | Box |
| Montážna sada: | Áno |
| Šírka chladiča: | 15 cm |
| Hĺbka chladiča: | 5,2 cm |
| Výška chladiča: | 16,5 cm |
| Hĺbka: | 111 mm |
| Výška balenia: | 227 mm |
| Šírka: | 150 mm |
| Hĺbka balenia: | 142 mm |
| Hmotnosť: | 1,14 kg |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 1,68 kg |
| Šírka balenia: | 223 mm |
| Výška: | 165 mm |
| Príkon ventilátora: | 1,56 W |
| Napätie ventilátora: | 12 V |
| Materiál rebier: | Hliník |
| Počet lopatiek ventilátora: | 7 |
| Materiál základnej dosky: | Meď |
| Farba: | Svetlo hnedá |
| Počet ventilátorov: | 2 ventilátor/ventilátory |
| Upozornenia: | Do not touch the fan during operation., Ensure that the unit is switched off before starting to assemble or dismantle the cooling unit., Take appropriate precautions during installation to avoid damage to computer components. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
