Noctua NH-U9S chromax.black chladič/ventilátor CPU 9,2 cm čierna, chróm 1 ks.
Kód: CHLNOCCPU0033Podrobný popis
Noctua NH-U9S chromax.black chladič/ventilátor CPU 9,2 cm čierna, chróm 1 ks.| Podporované pätice procesorov | LGA 2011 (Socket R), Socket FM2, LGA 2066, LGA 1150 (Socket H3), LGA 1156 (Socket H), Socket AM3+, LGA 1155 (Socket H2), Socket AM2, Socket AM2+, Socket FM2+, Socket AM3, Socket AM4, Socket FM1, LGA 1151 (Socket H4), LGA 1200 (Socket H5), LGA 2011-v3 (Socket R) |
| Model | Chladič |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť) | 22,8 dB |
| Otáčky (min.) | 400 ot/min |
| Priemer ventilátora | 9,2 cm |
| Typ ložiska | Self-Stabilising Oil-pressure (SSO) bearing |
| Prietok vzduchu | 78,9 m³/h |
| Vhodné pre | Procesor |
| Otáčky (max.) | 2000 ot/min |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Montážna sada | Áno |
| Vrátane skrutiek | Áno |
| Typ balenia | Box |
| Šírka balenia | 160 mm |
| Hĺbka balenia | 167 mm |
| Výška balenia | 180 mm |
| Hĺbka | 68 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 1,26 kg |
| Šírka | 95 mm |
| Hmotnosť | 524 g |
| Výška | 125 mm |
| Napätie | 12 V |
| Konektor ventilátora | Štvorkolíkový |
| Materiál | Hliník, Meď |
| Farba | Čierna, Chróm |
| Počet lopatiek ventilátora | 7 |
| Počet ventilátorov | 1 ventilátor/ventilátory |
| Počet tepelných rúrok | 5 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | CPU cooling |
|---|---|
| EAN: | 9010018000252 |
| Podporované pätice procesorov: | LGA 2011 (Socket R), Socket FM2, LGA 2066, LGA 1150 (Socket H3), LGA 1156 (Socket H), Socket AM3+, LGA 1155 (Socket H2), Socket AM2, Socket AM2+, Socket FM2+, Socket AM3, Socket AM4, Socket FM1, LGA 1151 (Socket H4), LGA 1200 (Socket H5), LGA 2011-v3 (Socket R) |
| Model: | Chladič |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť): | 22,8 dB |
| Otáčky (min.): | 400 ot/min |
| Priemer ventilátora: | 9,2 cm |
| Typ ložiska: | Self-Stabilising Oil-pressure (SSO) bearing |
| Prietok vzduchu: | 78,9 m³/h |
| Vhodné pre: | Procesor |
| Otáčky (max.): | 2000 ot/min |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Montážna sada: | Áno |
| Vrátane skrutiek: | Áno |
| Typ balenia: | Box |
| Šírka balenia: | 160 mm |
| Hĺbka balenia: | 167 mm |
| Výška balenia: | 180 mm |
| Hĺbka: | 68 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 1,26 kg |
| Šírka: | 95 mm |
| Hmotnosť: | 524 g |
| Výška: | 125 mm |
| Napätie: | 12 V |
| Konektor ventilátora: | Štvorkolíkový |
| Materiál: | Hliník, Meď |
| Farba: | Čierna, Chróm |
| Počet lopatiek ventilátora: | 7 |
| Počet ventilátorov: | 1 ventilátor/ventilátory |
| Počet tepelných rúrok: | 5 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
