Súprava kempingových príborov BW - Nerezová oceľ
Kód: SURHLKNIS0002Podrobný popis
Súprava kempingových príborov BW - Nerezová oceľ| Typ produktu | Súprava kempingových príborov |
| Počet prvkov | 4 |
| Ďalšie informácie | Nôž, vidlička, lyžica a otvárač na konzervy a fľaše |
| Materiál | Elektricky leštená nehrdzavejúca oceľ |
| Farba | Strieborná |
| Hmotnosť | 200 g |
| Dĺžka | 18 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Crockery and cutlery |
|---|---|
| EAN: | 5908218702158 |
| Typ produktu: | Súprava kempingových príborov |
| Počet prvkov: | 4 |
| Ďalšie informácie: | Nôž, vidlička, lyžica a otvárač na konzervy a fľaše |
| Materiál: | Elektricky leštená nehrdzavejúca oceľ |
| Farba: | Strieborná |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Dĺžka: | 18 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
