Sada: strúhadlo na potraviny + 3 kotúče GEFU FLOTTE LOTTE G-89210
Kód: AGDGEFSZT0458Podrobný popis
Sada: strúhadlo na potraviny + 3 kotúče GEFU FLOTTE LOTTE G-89210| Počet brúsnych kotúčov | 3 |
| Počet brúsok | 1 kusov |
| Je možné umývať v umývačke | Áno |
| Tvar | Kolo |
| Úchyty | Áno |
| Farba | Nerezová oceľ |
| Materiál | Nerezová oceľ |
| Šírka | 210 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Výška | 120 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cutlery and cooking utensils |
|---|---|
| EAN: | 4006664892100 |
| Počet brúsnych kotúčov: | 3 |
| Počet brúsok: | 1 kusov |
| Je možné umývať v umývačke: | Áno |
| Tvar: | Kolo |
| Úchyty: | Áno |
| Farba: | Nerezová oceľ |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Šírka: | 210 mm |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Výška: | 120 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
