AZANKI Hipoalergena kost iz jelenje kože s kunčjim mesom in probiotikom Puppy - priboljšek za psa - 10 cm
Kód: DLPRITPRZ0033Podrobný popis
AZANKI Hipoalergena kost iz jelenje kože s kunčjim mesom in probiotikom Puppy - priboljšek za psa - 10 cm| Ďalšie funkcie | Obdobie rastu, Bez obilnín, Zubné, Bez lepku, Tréning, Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Kosti |
| Kategória | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Špecifické potreby zvieraťa | Obdobie rastu, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zníženie tvorby zubného kameňa |
| Séria | AZANKI |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru | Áno |
| Hmotnosť | 28 g |
| Hlavná chuť | Jeleň |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Typ liečby | Prírodné, Hypoalergénne, Žuvacie, Zubné, Žuvačky, kosti |
| Upozornenia | Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place. |
| Hrubý popol | 2,1% |
| Obsah tuku | 2,9% |
| Hrubá vláknina | 0,7% |
| Proteíny | 92,8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 4260473652885 |
| Ďalšie funkcie: | Obdobie rastu, Bez obilnín, Zubné, Bez lepku, Tréning, Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Kosti |
| Kategória: | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Obdobie rastu, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zníženie tvorby zubného kameňa |
| Séria: | AZANKI |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru: | Áno |
| Hmotnosť: | 28 g |
| Hlavná chuť: | Jeleň |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Typ liečby: | Prírodné, Hypoalergénne, Žuvacie, Zubné, Žuvačky, kosti |
| Upozornenia: | Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place. |
| Hrubý popol: | 2,1% |
| Obsah tuku: | 2,9% |
| Hrubá vláknina: | 0,7% |
| Proteíny: | 92,8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
