BULT Beef tripe Mono - pamlsek pre psa - 400g
Kód: DLPBTUPRZ0041Podrobný popis
BULT Beef tripe Mono - pamlsek pre psa - 400g| Neobsahuje sóju | Áno |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Bez kuracieho mäsa, Monobielkoviny, Bez obilnín, Zubné, Podpora trávenia |
| Špecifické potreby zvieraťa | Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Správne trávenie, Zníženie tvorby zubného kameňa |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Forma | Pevné |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Kategória | Pre psa |
| Bez cukru | Áno |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Typ liečby | Žuvacie, Zubné, Žuvačky, kosti, Prírodné, Hypoalergénne |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť | 400 g |
| Typ balenia | balíček |
| Upozornenia | Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place. |
| Hrubý popol | 11% |
| Hrubá vláknina | 2,4% |
| Obsah tuku | 28,2% |
| Obsah vlhkosti | 12% |
| Proteíny | 49,9% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5903802470604 |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Bez kuracieho mäsa, Monobielkoviny, Bez obilnín, Zubné, Podpora trávenia |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Správne trávenie, Zníženie tvorby zubného kameňa |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Forma: | Pevné |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Kategória: | Pre psa |
| Bez cukru: | Áno |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Typ liečby: | Žuvacie, Zubné, Žuvačky, kosti, Prírodné, Hypoalergénne |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Typ balenia: | balíček |
| Upozornenia: | Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place. |
| Hrubý popol: | 11% |
| Hrubá vláknina: | 2,4% |
| Obsah tuku: | 28,2% |
| Obsah vlhkosti: | 12% |
| Proteíny: | 49,9% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
