BULT Cod skin Mono - pamlsek pre psa - 50g
Kód: DLPBTUPRZ0036Podrobný popis
BULT Cod skin Mono - pamlsek pre psa - 50g| Forma | Pevné |
| Typ balenia | balíček |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Monobielkoviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hlavná chuť | Ryby |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Alergia |
| Kategória | Pre psa |
| Typ liečby | Hypoalergénne, Prírodné |
| Hmotnosť | 50 g |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Bez cukru | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Proteíny | 87,3% |
| Obsah tuku | 3,5% |
| Hrubý popol | 8,4% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5903802470000 |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | balíček |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Monobielkoviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hlavná chuť: | Ryby |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Alergia |
| Kategória: | Pre psa |
| Typ liečby: | Hypoalergénne, Prírodné |
| Hmotnosť: | 50 g |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Bez cukru: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia: | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Proteíny: | 87,3% |
| Obsah tuku: | 3,5% |
| Hrubý popol: | 8,4% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
