OLLO Air-Dried Anti-Stress Duck strips Mono - pamlsek pre psa - 80g
Kód: DLPOLLPRZ0001Podrobný popis
OLLO Air-Dried Anti-Stress Duck strips Mono - pamlsek pre psa - 80g| Typ liečby | Diéta, Sušenie, Výcvik, Prírodné, Hypoalergénne |
| Kategória | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia | Pochúťka |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Bez cukru | Áno |
| Forma | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Cukrovka, Stres, Alergia |
| Ďalšie funkcie | Diabetes mellitus, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Úľava od stresu, Precitlivenosť na potraviny, Monobielkoviny, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Hmotnosť | 80 g |
| Hlavná chuť | Kačica |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Typ balenia | balíček |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Proteíny | 40,9% |
| Obsah tuku | 35,1% |
| Hrubá vláknina | 3,7% |
| Obsah vlhkosti | 6,2% |
| Hrubý popol | 12,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5905567513312 |
| Typ liečby: | Diéta, Sušenie, Výcvik, Prírodné, Hypoalergénne |
| Kategória: | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia: | Pochúťka |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Bez cukru: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Cukrovka, Stres, Alergia |
| Ďalšie funkcie: | Diabetes mellitus, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Úľava od stresu, Precitlivenosť na potraviny, Monobielkoviny, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Hmotnosť: | 80 g |
| Hlavná chuť: | Kačica |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Typ balenia: | balíček |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Proteíny: | 40,9% |
| Obsah tuku: | 35,1% |
| Hrubá vláknina: | 3,7% |
| Obsah vlhkosti: | 6,2% |
| Hrubý popol: | 12,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
