OLLO Air-Dried Light Rabbit strips Mono - pamlsek pre psa - 80g
Kód: DLPOLLPRZ0003Podrobný popis
OLLO Air-Dried Light Rabbit strips Mono - pamlsek pre psa - 80g| Typ liečby | Diéta, Prírodné, Sušenie, Hypoalergénne, Výcvik |
| Kategória | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia | Pochúťka |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Ďalšie funkcie | Nadváha, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Precitlivenosť na potraviny, Monobielkoviny, Bez obilnín, Diabetes mellitus, Všeobecný zdravotný stav, Alergia |
| Hlavná chuť | Králik |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Typ balenia | balíček |
| Bez cukru | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Cukrovka, Sklon k nadváhe, Alergia |
| Hmotnosť | 80 g |
| Forma | Pevné |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Proteíny | 42,5% |
| Hrubá vláknina | 2,2% |
| Obsah tuku | 23,3% |
| Hrubý popol | 22,9% |
| Obsah vlhkosti | 4,9% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5905567513329 |
| Typ liečby: | Diéta, Prírodné, Sušenie, Hypoalergénne, Výcvik |
| Kategória: | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia: | Pochúťka |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Nadváha, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Precitlivenosť na potraviny, Monobielkoviny, Bez obilnín, Diabetes mellitus, Všeobecný zdravotný stav, Alergia |
| Hlavná chuť: | Králik |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Typ balenia: | balíček |
| Bez cukru: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Cukrovka, Sklon k nadváhe, Alergia |
| Hmotnosť: | 80 g |
| Forma: | Pevné |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Proteíny: | 42,5% |
| Hrubá vláknina: | 2,2% |
| Obsah tuku: | 23,3% |
| Hrubý popol: | 22,9% |
| Obsah vlhkosti: | 4,9% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
