OLLO Air-Dried Skin & Coat Lamb strips Mono - pamlsek pre psa - 80g
Kód: DLPOLLPRZ0002Podrobný popis
OLLO Air-Dried Skin & Coat Lamb strips Mono - pamlsek pre psa - 80g| Veterinárna klasifikácia | Pochúťka |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Ďalšie funkcie | Bez kuracieho mäsa, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Bez lepku, Monobielkoviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Vlasy a pokožka |
| Kategória | Pre psa |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Špecifické potreby zvieraťa | Koža a srsť, Alergia na potraviny, Zlepšenie zdravia kože, Alergia |
| Hmotnosť | 80 g |
| Typ liečby | Hypoalergénne, Sušenie, Prírodné, Výcvik |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Typ balenia | balíček |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Proteíny | 42,3% |
| Obsah tuku | 23,5% |
| Hrubá vláknina | 2,3% |
| Hrubý popol | 18,2% |
| Obsah vlhkosti | 8,9% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5905567513336 |
| Veterinárna klasifikácia: | Pochúťka |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Ďalšie funkcie: | Bez kuracieho mäsa, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Bez lepku, Monobielkoviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Vlasy a pokožka |
| Kategória: | Pre psa |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Koža a srsť, Alergia na potraviny, Zlepšenie zdravia kože, Alergia |
| Hmotnosť: | 80 g |
| Typ liečby: | Hypoalergénne, Sušenie, Prírodné, Výcvik |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Typ balenia: | balíček |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia: | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Proteíny: | 42,3% |
| Obsah tuku: | 23,5% |
| Hrubá vláknina: | 2,3% |
| Hrubý popol: | 18,2% |
| Obsah vlhkosti: | 8,9% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
