PAKA ZWIERZAKA Lio Pepe Deer XL Mono - pamlsek pre psa - 180g
Kód: DLPPZWPRZ0044Podrobný popis
PAKA ZWIERZAKA Lio Pepe Deer XL Mono - pamlsek pre psa - 180g| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Špecifické potreby zvieraťa | Správne trávenie, Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia na potraviny, Alergia |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hlavná chuť | Jeleň |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Monobielkoviny, Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Alergia |
| Hmotnosť | 180 g |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Veterinárna klasifikácia | Pochúťka |
| Forma | Pevné |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Séria | PAKA ZWIERZAKA Pepe Lio |
| Typ balenia | balíček |
| Typ liečby | Prírodné, Výcvik, Hypoalergénne |
| Bez cukru | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Hrubá vláknina | 1,2% |
| Obsah vlhkosti | 4,1% |
| Hrubý popol | 3,1% |
| Proteíny | 53,9% |
| Obsah tuku | 36,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5906638169452 |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Správne trávenie, Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia na potraviny, Alergia |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hlavná chuť: | Jeleň |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Monobielkoviny, Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Alergia |
| Hmotnosť: | 180 g |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Veterinárna klasifikácia: | Pochúťka |
| Forma: | Pevné |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Séria: | PAKA ZWIERZAKA Pepe Lio |
| Typ balenia: | balíček |
| Typ liečby: | Prírodné, Výcvik, Hypoalergénne |
| Bez cukru: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Hrubá vláknina: | 1,2% |
| Obsah vlhkosti: | 4,1% |
| Hrubý popol: | 3,1% |
| Proteíny: | 53,9% |
| Obsah tuku: | 36,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
