PAKA ZWIERZAKA Pepe Sausage Lamb Mono - pamlsek pre psa - 200g
Kód: DLPPZWPRZ0009Podrobný popis
PAKA ZWIERZAKA Pepe Sausage Lamb Mono - pamlsek pre psa - 200g| Typ liečby | Prírodné, Hypoalergénne, Výcvik |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Typ balenia | Plastový obal |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Alergia |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Séria | PAKA ZWIERZAKA Pepe |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Monobielkoviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Forma | Pevné |
| Hmotnosť | 200 g |
| Bez cukru | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
| Obsah tuku | 12,5% |
| Hrubá vláknina | 0,3% |
| Hrubý popol | 2,2% |
| Obsah vlhkosti | 66,7% |
| Proteíny | 14,8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5906638169230 |
| Typ liečby: | Prírodné, Hypoalergénne, Výcvik |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Typ balenia: | Plastový obal |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Alergia |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Séria: | PAKA ZWIERZAKA Pepe |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Monobielkoviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Forma: | Pevné |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Bez cukru: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
| Obsah tuku: | 12,5% |
| Hrubá vláknina: | 0,3% |
| Hrubý popol: | 2,2% |
| Obsah vlhkosti: | 66,7% |
| Proteíny: | 14,8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
