PAKA ZWIERZAKA Samo Mięsko Rabbit Mono - pamlsek pre psa - 70g
Kód: DLPPZWPRZ0052Podrobný popis
PAKA ZWIERZAKA Samo Mięsko Rabbit Mono - pamlsek pre psa - 70g| Séria | PAKA ZWIERZAKA Samo Mięsko |
| Kategória | Pre psa, Pre mačky |
| Ďalšie funkcie | Monobielkoviny, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku, Budovanie svalov, Bez kuracieho mäsa |
| Veterinárna klasifikácia | Pochúťka |
| Typ liečby | Prírodné, Mäso, Výcvik, Hypoalergénne |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Typ balenia | Lepenka |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Alergia |
| Hmotnosť | 70 g |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Forma | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hlavná chuť | Králik |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place. |
| Proteíny | 78,8% |
| Obsah tuku | 18,5% |
| Hrubý popol | 4,5% |
| Hrubá vláknina | 0,2% |
| Obsah vlhkosti | 0,6% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5906638169964 |
| Séria: | PAKA ZWIERZAKA Samo Mięsko |
| Kategória: | Pre psa, Pre mačky |
| Ďalšie funkcie: | Monobielkoviny, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku, Budovanie svalov, Bez kuracieho mäsa |
| Veterinárna klasifikácia: | Pochúťka |
| Typ liečby: | Prírodné, Mäso, Výcvik, Hypoalergénne |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Typ balenia: | Lepenka |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Alergia |
| Hmotnosť: | 70 g |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hlavná chuť: | Králik |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place. |
| Proteíny: | 78,8% |
| Obsah tuku: | 18,5% |
| Hrubý popol: | 4,5% |
| Hrubá vláknina: | 0,2% |
| Obsah vlhkosti: | 0,6% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
