PETITTO Dried beef esophagus Mono - pamlsek pre psa - 1kg
Kód: DLPPTIPRZ0072Podrobný popis
PETITTO Dried beef esophagus Mono - pamlsek pre psa - 1kg| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Typ balenia | balíček |
| Špecifické potreby zvieraťa | Všeobecné zdravie |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Forma | Pevné |
| Ďalšie funkcie | Monobielkoviny, Bez obilnín, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Všeobecný zdravotný stav |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Veterinárna klasifikácia | Prírodné žuvačky, Žuvacie výrobky, Pochúťka |
| Typ liečby | Hypoalergénne, Žuvacie, Prírodné, Žuvačky, kosti |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Proteíny | 70% |
| Obsah tuku | 5% |
| Hrubý popol | 1% |
| Hrubá vláknina | 1% |
| Obsah vlhkosti | 5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5901443357193 |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Typ balenia: | balíček |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Všeobecné zdravie |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Forma: | Pevné |
| Ďalšie funkcie: | Monobielkoviny, Bez obilnín, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Všeobecný zdravotný stav |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Veterinárna klasifikácia: | Prírodné žuvačky, Žuvacie výrobky, Pochúťka |
| Typ liečby: | Hypoalergénne, Žuvacie, Prírodné, Žuvačky, kosti |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Proteíny: | 70% |
| Obsah tuku: | 5% |
| Hrubý popol: | 1% |
| Hrubá vláknina: | 1% |
| Obsah vlhkosti: | 5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
