PETMEX Beef foot Mono - hryzáky pre psov - 850g
Kód: DLPPTXPRZ0027Podrobný popis
PETMEX Beef foot Mono - hryzáky pre psov - 850g| Typ liečby | Zubné, Žuvačky, kosti, Prírodné, Hypoalergénne |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno +45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Monobielkoviny, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Prirodzené žuvanie |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Psie plemeno | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená veľkých a obrích psov |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Typ balenia | Plastový obal |
| Forma | Pevné |
| Dĺžka | 300 mm |
| Bez cukru | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zníženie tvorby zubného kameňa |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Hmotnosť | 850 g |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
| Obsah vlhkosti | 4,3% |
| Hrubý popol | 40,1% |
| Proteíny | 30,6% |
| Obsah tuku | 22% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5905279194274 |
| Typ liečby: | Zubné, Žuvačky, kosti, Prírodné, Hypoalergénne |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno +45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Monobielkoviny, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Prirodzené žuvanie |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Psie plemeno: | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená veľkých a obrích psov |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Typ balenia: | Plastový obal |
| Forma: | Pevné |
| Dĺžka: | 300 mm |
| Bez cukru: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zníženie tvorby zubného kameňa |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Hmotnosť: | 850 g |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
| Obsah vlhkosti: | 4,3% |
| Hrubý popol: | 40,1% |
| Proteíny: | 30,6% |
| Obsah tuku: | 22% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
