PETMEX Beef gullet strips Mono - pochúťky pre mačky - 40g
Kód: DLPPTXPRZ0058Podrobný popis
PETMEX Beef gullet strips Mono - pochúťky pre mačky - 40g| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Monobielkoviny, Zubné, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Forma | Pevné |
| Typ liečby | Zubné, Prírodné, Mäso |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória | Pre mačky |
| Typ balenia | balíček |
| Bez cukru | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Hmotnosť | 40 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zníženie tvorby zubného kameňa |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
| Obsah vlhkosti | 6% |
| Proteíny | 72,10% |
| Obsah tuku | 18,5% |
| Hrubý popol | 3,39% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5902808165811 |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Monobielkoviny, Zubné, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Forma: | Pevné |
| Typ liečby: | Zubné, Prírodné, Mäso |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória: | Pre mačky |
| Typ balenia: | balíček |
| Bez cukru: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Hmotnosť: | 40 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zníženie tvorby zubného kameňa |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
| Obsah vlhkosti: | 6% |
| Proteíny: | 72,10% |
| Obsah tuku: | 18,5% |
| Hrubý popol: | 3,39% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
