PETMEX Camel skin Mono - pamlsek pre psa - 500g
Kód: DLPPTXPRZ0093Podrobný popis
PETMEX Camel skin Mono - pamlsek pre psa - 500g| Typ balenia | balíček |
| Ďalšie funkcie | Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Precitlivenosť na potraviny, Monobielkoviny, Alergia, Bez obilnín |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Hmotnosť | 500 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zuby, Alergia na potraviny, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zníženie tvorby zubného kameňa, Alergia |
| Hlavná chuť | Ťava |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Forma | Pevné |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Typ liečby | Hypoalergénne, Prírodné, Žuvačky, kosti, Žuvacie |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Veterinárna klasifikácia | Pochúťka, Žuvacie výrobky, Prírodné žuvačky |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Hrubá vláknina | 3,2% |
| Proteíny | 75,05% |
| Hrubý popol | 6% |
| Obsah tuku | 8,96% |
| Obsah vlhkosti | 12,57% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5902808165194 |
| Typ balenia: | balíček |
| Ďalšie funkcie: | Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Precitlivenosť na potraviny, Monobielkoviny, Alergia, Bez obilnín |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Hmotnosť: | 500 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zuby, Alergia na potraviny, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zníženie tvorby zubného kameňa, Alergia |
| Hlavná chuť: | Ťava |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Forma: | Pevné |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Typ liečby: | Hypoalergénne, Prírodné, Žuvačky, kosti, Žuvacie |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Veterinárna klasifikácia: | Pochúťka, Žuvacie výrobky, Prírodné žuvačky |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Hrubá vláknina: | 3,2% |
| Proteíny: | 75,05% |
| Hrubý popol: | 6% |
| Obsah tuku: | 8,96% |
| Obsah vlhkosti: | 12,57% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
