PETMEX Camel skin - pamlsek pre psa - 200g
Kód: DLPPTXPRZ0097Podrobný popis
PETMEX Camel skin - pamlsek pre psa - 200g| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa, Alergia, Bez lepku, Monobielkoviny |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Forma | Pevné |
| Kategória | Pre psa |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Typ balenia | balíček |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Zuby, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Alergia, Zníženie tvorby zubného kameňa |
| Hmotnosť | 200 g |
| Hlavná chuť | Ťava |
| Typ liečby | Žuvacie, Žuvačky, kosti, Prírodné, Hypoalergénne |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Veterinárna klasifikácia | Pochúťka, Žuvacie výrobky, Prírodné žuvačky |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Hrubý popol | 6% |
| Proteíny | 75,05% |
| Hrubá vláknina | 3,2% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5902808165187 |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa, Alergia, Bez lepku, Monobielkoviny |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Forma: | Pevné |
| Kategória: | Pre psa |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Typ balenia: | balíček |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Zuby, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Alergia, Zníženie tvorby zubného kameňa |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Hlavná chuť: | Ťava |
| Typ liečby: | Žuvacie, Žuvačky, kosti, Prírodné, Hypoalergénne |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Veterinárna klasifikácia: | Pochúťka, Žuvacie výrobky, Prírodné žuvačky |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Hrubý popol: | 6% |
| Proteíny: | 75,05% |
| Hrubá vláknina: | 3,2% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
