PETMEX Himalayan cheese with apple M - pamlsek pre psa - 80g
Kód: DLPPTXPRZ0072Podrobný popis
PETMEX Himalayan cheese with apple M - pamlsek pre psa - 80g| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Typ liečby | Žuvačky, kosti, Funkčné, Žuvacie, Zubné |
| Veterinárna klasifikácia | Pochúťka, Žuvacie výrobky |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Hmotnosť | 80 g |
| Typ balenia | Štítok |
| Špecifické potreby zvieraťa | Všeobecné zdravie, Ústna hygiena |
| Hlavná chuť | Mlieko |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Bez obilnín, Zubné, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Ďalšie informácie | V dôsledku výrobného procesu môže hmotnosť výrobku mierne kolísať |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru | Áno |
| Forma | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
| Proteíny | 68% |
| Obsah tuku | 1% |
| Obsah vlhkosti | 10% |
| Hrubý popol | 4% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5906647648030 |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Typ liečby: | Žuvačky, kosti, Funkčné, Žuvacie, Zubné |
| Veterinárna klasifikácia: | Pochúťka, Žuvacie výrobky |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Hmotnosť: | 80 g |
| Typ balenia: | Štítok |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Všeobecné zdravie, Ústna hygiena |
| Hlavná chuť: | Mlieko |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Bez obilnín, Zubné, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Ďalšie informácie: | V dôsledku výrobného procesu môže hmotnosť výrobku mierne kolísať |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
| Proteíny: | 68% |
| Obsah tuku: | 1% |
| Obsah vlhkosti: | 10% |
| Hrubý popol: | 4% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
