PETMEX králičie uši so srsťou – maškrta pre psy – 200g
Kód: DLPPTXPRZ0095Podrobný popis
PETMEX králičie uši so srsťou – maškrta pre psy – 200g| Veterinárna klasifikácia | Pochúťka, Žuvacie výrobky, Prírodné žuvačky |
| Typ liečby | Prírodné, Žuvacie, Zubné, Žuvačky, kosti, Hypoalergénne |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Ďalšie funkcie | Zubné, Úľava od stresu, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Monobielkoviny |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Neznášanlivosť obilnín, Správne trávenie, Všeobecné zdravie, Zuby, Alergia, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zníženie tvorby zubného kameňa, Alergia na potraviny |
| Typ balenia | balíček |
| Hmotnosť | 200 g |
| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória | Pre psa |
| Hlavná chuť | Králik |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
| Obsah vlhkosti | 8,2% |
| Hrubá vláknina | 2% |
| Proteíny | 68,7% |
| Obsah tuku | 21,2% |
| Hrubý popol | 1,24% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5902808164807 |
| Veterinárna klasifikácia: | Pochúťka, Žuvacie výrobky, Prírodné žuvačky |
| Typ liečby: | Prírodné, Žuvacie, Zubné, Žuvačky, kosti, Hypoalergénne |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Ďalšie funkcie: | Zubné, Úľava od stresu, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Monobielkoviny |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Neznášanlivosť obilnín, Správne trávenie, Všeobecné zdravie, Zuby, Alergia, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zníženie tvorby zubného kameňa, Alergia na potraviny |
| Typ balenia: | balíček |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória: | Pre psa |
| Hlavná chuť: | Králik |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
| Obsah vlhkosti: | 8,2% |
| Hrubá vláknina: | 2% |
| Proteíny: | 68,7% |
| Obsah tuku: | 21,2% |
| Hrubý popol: | 1,24% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
