PETMEX Wild boar skin Mono - pamlsek pre psa - 500g
Kód: DLPPTXPRZ0035Podrobný popis
PETMEX Wild boar skin Mono - pamlsek pre psa - 500g| Ďalšie funkcie | Zubné, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Monobielkoviny, Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Pevné |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Typ balenia | balíček |
| Bez cukru | Áno |
| Typ liečby | Žuvacie, Zubné, Hypoalergénne, Prírodné |
| Hlavná chuť | Zverina |
| Špecifické potreby zvieraťa | Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória | Pre psa |
| Hmotnosť | 500 g |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
| Hrubý popol | 0,4% |
| Proteíny | 88,2% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5902808160878 |
| Ďalšie funkcie: | Zubné, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Monobielkoviny, Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Typ balenia: | balíček |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ liečby: | Žuvacie, Zubné, Hypoalergénne, Prírodné |
| Hlavná chuť: | Zverina |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória: | Pre psa |
| Hmotnosť: | 500 g |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
| Hrubý popol: | 0,4% |
| Proteíny: | 88,2% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
