RINTI Chicko Beef Mono - pamlsek pre psa - 170g
Kód: DLPRNTPRZ0002Podrobný popis
RINTI Chicko Beef Mono - pamlsek pre psa - 170g| Hmotnosť | 170 g |
| Typ balenia | balíček |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Séria | RINTI Chicko |
| Kategória | Pre psa |
| Bez cukru | Áno |
| Typ liečby | Výcvik, Hypoalergénne |
| Ďalšie funkcie | Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín, Budovanie svalov, Monobielkoviny |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Alergia |
| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Upozornenia | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Hrubý popol | 3,5% |
| Hrubá vláknina | 0,5% |
| Proteíny | 56% |
| Obsah tuku | 4% |
| Obsah vlhkosti | 18% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 4000158913432 |
| Hmotnosť: | 170 g |
| Typ balenia: | balíček |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Séria: | RINTI Chicko |
| Kategória: | Pre psa |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ liečby: | Výcvik, Hypoalergénne |
| Ďalšie funkcie: | Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín, Budovanie svalov, Monobielkoviny |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Alergia |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Upozornenia: | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Hrubý popol: | 3,5% |
| Hrubá vláknina: | 0,5% |
| Proteíny: | 56% |
| Obsah tuku: | 4% |
| Obsah vlhkosti: | 18% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
