ROYAL CANIN Dog Hypoallergenic Treats - pamlsek pre psa - 230g
Kód: DLPROYPRZ0002Podrobný popis
ROYAL CANIN Dog Hypoallergenic Treats - pamlsek pre psa - 230g| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Ďalšie funkcie | Alergia, Precitlivenosť na potraviny, Podpora trávenia, Bez lepku |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Neobsahuje sóju | Nie |
| Bez cukru | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Forma | Pevné |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Kategória | Pre psa |
| Typ liečby | Výcvik |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Správne trávenie, Alergia |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Hmotnosť | 230 g |
| Typ balenia | balíček |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place. |
| Hrubý popol | 3,1% |
| Obsah tuku | 7,6% |
| Proteíny | 17,6% |
| Hrubá vláknina | 2,3% |
| Obsah vlhkosti | 18% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 3182551063370 |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Ďalšie funkcie: | Alergia, Precitlivenosť na potraviny, Podpora trávenia, Bez lepku |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Neobsahuje sóju: | Nie |
| Bez cukru: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Forma: | Pevné |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Kategória: | Pre psa |
| Typ liečby: | Výcvik |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Správne trávenie, Alergia |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Hmotnosť: | 230 g |
| Typ balenia: | balíček |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place. |
| Hrubý popol: | 3,1% |
| Obsah tuku: | 7,6% |
| Proteíny: | 17,6% |
| Hrubá vláknina: | 2,3% |
| Obsah vlhkosti: | 18% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
