SYTA MICHA Great sausages with rabbit, carrot and dandelion Mono - pamlsek pre psa - 100g
Kód: DLPSMHPRZ0028Podrobný popis
SYTA MICHA Great sausages with rabbit, carrot and dandelion Mono - pamlsek pre psa - 100g| Typ liečby | Hypoalergénne, Prírodné, Výcvik |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Monobielkoviny, Alergia, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Forma | Pevné |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hlavná chuť | Králik |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť | 100 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Typ balenia | balíček |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Hrubá vláknina | 0,8% |
| Obsah tuku | 17,3% |
| Proteíny | 54,3% |
| Hrubý popol | 14,4% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5904347462710 |
| Typ liečby: | Hypoalergénne, Prírodné, Výcvik |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Monobielkoviny, Alergia, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Forma: | Pevné |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hlavná chuť: | Králik |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Typ balenia: | balíček |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Hrubá vláknina: | 0,8% |
| Obsah tuku: | 17,3% |
| Proteíny: | 54,3% |
| Hrubý popol: | 14,4% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
