SYTA MICHA Posušeni jagnječji vampi Mono - poslastica za pse - 120 g
Kód: DLPSMHPRZ0046Podrobný popis
SYTA MICHA Posušeni jagnječji vampi Mono - poslastica za pse - 120 g| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Bez cukru | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Monobielkoviny, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Hmotnosť | 120 g |
| Typ balenia | balíček |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Typ liečby | Prírodné, Sušenie, Diéta, Bachor, Žuvačky, kosti |
| Kategória | Pre psa |
| Sezónna ponuka | Jeseň |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place. |
| Hrubý popol | 4,2% |
| Obsah tuku | 9,1% |
| Proteíny | 69,8% |
| Obsah vlhkosti | 12% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5903631272387 |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Bez cukru: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Monobielkoviny, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Hmotnosť: | 120 g |
| Typ balenia: | balíček |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Typ liečby: | Prírodné, Sušenie, Diéta, Bachor, Žuvačky, kosti |
| Kategória: | Pre psa |
| Sezónna ponuka: | Jeseň |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place. |
| Hrubý popol: | 4,2% |
| Obsah tuku: | 9,1% |
| Proteíny: | 69,8% |
| Obsah vlhkosti: | 12% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
