UNISZKI Bravčový kúsok Mono – maškrta pre psov – 40 g
Kód: DLPUNZPRZ0055Podrobný popis
UNISZKI Bravčový kúsok Mono – maškrta pre psov – 40 g| Hlavná chuť | Bravčové mäso |
| Ďalšie funkcie | Bez kuracieho mäsa, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín, Podpora trávenia, Bez lepku, Vlasy a pokožka, Monobielkoviny |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Typ liečby | Prírodné, Výcvik, Hypoalergénne |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Forma | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa | Koža a srsť, Stabilizácia črevnej bakteriálnej flóry, Zlepšenie funkcie mozgu |
| Hmotnosť | 40 g |
| Typ balenia | balíček |
| Bez cukru | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Veterinárna klasifikácia | Pochúťka |
| Upozornenia | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Obsah tuku | 8,9% |
| Proteíny | 76,3% |
| Hrubá vláknina | 1,4% |
| Hrubý popol | 6,18% |
| Obsah vlhkosti | 8,3% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5902921215318 |
| Hlavná chuť: | Bravčové mäso |
| Ďalšie funkcie: | Bez kuracieho mäsa, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín, Podpora trávenia, Bez lepku, Vlasy a pokožka, Monobielkoviny |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Typ liečby: | Prírodné, Výcvik, Hypoalergénne |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Forma: | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Koža a srsť, Stabilizácia črevnej bakteriálnej flóry, Zlepšenie funkcie mozgu |
| Hmotnosť: | 40 g |
| Typ balenia: | balíček |
| Bez cukru: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Veterinárna klasifikácia: | Pochúťka |
| Upozornenia: | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Obsah tuku: | 8,9% |
| Proteíny: | 76,3% |
| Hrubá vláknina: | 1,4% |
| Hrubý popol: | 6,18% |
| Obsah vlhkosti: | 8,3% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
