UNISZKI Crunchy Zajec z Meto in Koprivo Mono - Posladek za Pse - 80g
Kód: DLPUNZPRZ0002Podrobný popis
UNISZKI Crunchy Zajec z Meto in Koprivo Mono - Posladek za Pse - 80g| Ďalšie funkcie | Podpora kĺbov, Precitlivenosť na potraviny, Zubné, Monobielkoviny, Budovanie svalov, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Kategória | Pre psa |
| Typ liečby | Výcvik, Mäso, Diéta, Hypoalergénne, Prírodné, Cookies, Zubné |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Stres, Zuby, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zníženie tvorby zubného kameňa, Zníženie nervového napätia |
| Hlavná chuť | Králik |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | balíček |
| Hmotnosť | 80 g |
| Upozornenia | Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place. |
| Obsah tuku | 18,57% |
| Hrubý popol | 18,09% |
| Obsah vlhkosti | 4,52% |
| Hrubá vláknina | 2,22% |
| Proteíny | 31,01% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5902921213550 |
| Ďalšie funkcie: | Podpora kĺbov, Precitlivenosť na potraviny, Zubné, Monobielkoviny, Budovanie svalov, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Kategória: | Pre psa |
| Typ liečby: | Výcvik, Mäso, Diéta, Hypoalergénne, Prírodné, Cookies, Zubné |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Stres, Zuby, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zníženie tvorby zubného kameňa, Zníženie nervového napätia |
| Hlavná chuť: | Králik |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | balíček |
| Hmotnosť: | 80 g |
| Upozornenia: | Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place. |
| Obsah tuku: | 18,57% |
| Hrubý popol: | 18,09% |
| Obsah vlhkosti: | 4,52% |
| Hrubá vláknina: | 2,22% |
| Proteíny: | 31,01% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
