UNISZKI Divja svinjska koža Mono - poslastica za psa - 100g
Kód: DLPUNZPRZ0016Podrobný popis
UNISZKI Divja svinjska koža Mono - poslastica za psa - 100g| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zníženie potravinovej intolerancie, Stres, Zuby, Zníženie nervového napätia, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Alergia na potraviny, Zníženie tvorby zubného kameňa |
| Hmotnosť | 100 g |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hlavná chuť | Diviak |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | balíček |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Ďalšie funkcie | Monobielkoviny, Bez obilnín, Bez lepku, Budovanie svalov, Precitlivenosť na potraviny, Zubné, Bez kuracieho mäsa |
| Typ liečby | Žuvačky, kosti, Prírodné, Sušenie, Diéta, Zubné, Hypoalergénne |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place. |
| Hrubý popol | 2,72% |
| Hrubá vláknina | 0,7% |
| Obsah tuku | 69,50% |
| Obsah vlhkosti | 3,2 % |
| Proteíny | 23,8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5902921217497 |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zníženie potravinovej intolerancie, Stres, Zuby, Zníženie nervového napätia, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Alergia na potraviny, Zníženie tvorby zubného kameňa |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hlavná chuť: | Diviak |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | balíček |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Ďalšie funkcie: | Monobielkoviny, Bez obilnín, Bez lepku, Budovanie svalov, Precitlivenosť na potraviny, Zubné, Bez kuracieho mäsa |
| Typ liečby: | Žuvačky, kosti, Prírodné, Sušenie, Diéta, Zubné, Hypoalergénne |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place. |
| Hrubý popol: | 2,72% |
| Hrubá vláknina: | 0,7% |
| Obsah tuku: | 69,50% |
| Obsah vlhkosti: | 3,2 % |
| Proteíny: | 23,8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
