UNISZKI Jelenja Kost Srednja Mono - Poslastica za Pse - 1 Kos
Kód: DLPUNZPRZ0005Podrobný popis
UNISZKI Jelenja Kost Srednja Mono - Poslastica za Pse - 1 Kos| Kategória produktu | Kosti |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa, Zubné, Monobielkoviny, Bez obilnín, Bez lepku |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hlavná chuť | Jeleň |
| Kategória | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Typ liečby | Zubné, Žuvačky, kosti, Prírodné, Hypoalergénne, Sušenie, Diéta |
| Bez gluténu | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Forma | Pevné |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Psie plemeno | Všetky stredné plemená psov |
| Typ balenia | balíček |
| Špecifické potreby zvieraťa | Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zníženie nervového napätia, Zníženie tvorby zubného kameňa, Stres, Zuby |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place. |
| Hrubá vláknina | <0,70% |
| Proteíny | 64,73% |
| Obsah vlhkosti | 10,8% |
| Obsah tuku | 11,56% |
| Hrubý popol | 24,6% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5902921212584 |
| Kategória produktu: | Kosti |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa, Zubné, Monobielkoviny, Bez obilnín, Bez lepku |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hlavná chuť: | Jeleň |
| Kategória: | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Typ liečby: | Zubné, Žuvačky, kosti, Prírodné, Hypoalergénne, Sušenie, Diéta |
| Bez gluténu: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky stredné plemená psov |
| Typ balenia: | balíček |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zníženie nervového napätia, Zníženie tvorby zubného kameňa, Stres, Zuby |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place. |
| Hrubá vláknina: | <0,70% |
| Proteíny: | 64,73% |
| Obsah vlhkosti: | 10,8% |
| Obsah tuku: | 11,56% |
| Hrubý popol: | 24,6% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
