UNISZKI Jelenova koža Mono - priboljšek za pse - 100g
Kód: DLPUNZPRZ0020Podrobný popis
UNISZKI Jelenova koža Mono - priboljšek za pse - 100g| Typ liečby | Žuvačky, kosti, Zubné, Hypoalergénne, Diéta, Prírodné, Sušenie |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Zubné, Budovanie svalov, Vlasy a pokožka, Precitlivenosť na potraviny, Monobielkoviny, Bez lepku |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Bez cukru | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Neznášanlivosť obilnín, Zníženie tvorby zubného kameňa, Alergia na potraviny, Koža a srsť, Zníženie potravinovej intolerancie, Stres, Zuby, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zníženie nervového napätia |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Hlavná chuť | Srna |
| Forma | Pevné |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Typ balenia | balíček |
| Hmotnosť | 100 g |
| Upozornenia | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Hrubý popol | 4,76% |
| Hrubá vláknina | 1,2% |
| Obsah tuku | 8,2% |
| Obsah vlhkosti | 8,63% |
| Proteíny | 87,69% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5902921217602 |
| Typ liečby: | Žuvačky, kosti, Zubné, Hypoalergénne, Diéta, Prírodné, Sušenie |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Zubné, Budovanie svalov, Vlasy a pokožka, Precitlivenosť na potraviny, Monobielkoviny, Bez lepku |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Bez cukru: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Neznášanlivosť obilnín, Zníženie tvorby zubného kameňa, Alergia na potraviny, Koža a srsť, Zníženie potravinovej intolerancie, Stres, Zuby, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zníženie nervového napätia |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Hlavná chuť: | Srna |
| Forma: | Pevné |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Typ balenia: | balíček |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Upozornenia: | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Hrubý popol: | 4,76% |
| Hrubá vláknina: | 1,2% |
| Obsah tuku: | 8,2% |
| Obsah vlhkosti: | 8,63% |
| Proteíny: | 87,69% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
