UNISZKI Kolagénová kocka Mono - pamlsek pre psa - 100g
Kód: DLPUNZPRZ0037Podrobný popis
UNISZKI Kolagénová kocka Mono - pamlsek pre psa - 100g| Ďalšie funkcie | Podpora kĺbov, Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Monobielkoviny, Bez obilnín |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Veterinárna klasifikácia | Prírodné žuvačky, Pochúťka, Žuvacie výrobky |
| Typ liečby | Žuvačky, kosti, Výcvik, Prírodné, Hypoalergénne |
| Hmotnosť | 100 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana kĺbov, Vývoj kĺbov, Podpora chuti do jedla |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Typ balenia | balíček |
| Bez cukru | Áno |
| Forma | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Upozornenia | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Proteíny | 47,2% |
| Hrubý popol | 14,67% |
| Obsah tuku | 27,92% |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Obsah vlhkosti | 8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5902921215400 |
| Ďalšie funkcie: | Podpora kĺbov, Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Monobielkoviny, Bez obilnín |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Veterinárna klasifikácia: | Prírodné žuvačky, Pochúťka, Žuvacie výrobky |
| Typ liečby: | Žuvačky, kosti, Výcvik, Prírodné, Hypoalergénne |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana kĺbov, Vývoj kĺbov, Podpora chuti do jedla |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Typ balenia: | balíček |
| Bez cukru: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Upozornenia: | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Proteíny: | 47,2% |
| Hrubý popol: | 14,67% |
| Obsah tuku: | 27,92% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Obsah vlhkosti: | 8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
