UNISZKI Ovčie kopyto Mono - pamlsek pre psa - 1
Kód: DLPUNZPRZ0040Podrobný popis
UNISZKI Ovčie kopyto Mono - pamlsek pre psa - 1| Typ balenia | balíček |
| Ďalšie funkcie | Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Zubné, Monobielkoviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku |
| Typ liečby | Žuvačky, kosti, Prírodné, Žuvacie, Zubné, Hypoalergénne |
| Forma | Pevné |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Bez cukru | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Špecifické potreby zvieraťa | Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zuby, Zníženie tvorby zubného kameňa |
| Hmotnosť | 100 g |
| Hlavná chuť | Jahňacie mäso |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Veterinárna klasifikácia | Žuvacie výrobky, Pochúťka, Prírodné žuvačky |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place. |
| Obsah vlhkosti | 12,86% |
| Hrubý popol | 18,68% |
| Obsah tuku | 26,7% |
| Hrubá vláknina | 1,1% |
| Proteíny | 45,44% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5902921212799 |
| Typ balenia: | balíček |
| Ďalšie funkcie: | Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Zubné, Monobielkoviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku |
| Typ liečby: | Žuvačky, kosti, Prírodné, Žuvacie, Zubné, Hypoalergénne |
| Forma: | Pevné |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Bez cukru: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zuby, Zníženie tvorby zubného kameňa |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Hlavná chuť: | Jahňacie mäso |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Veterinárna klasifikácia: | Žuvacie výrobky, Pochúťka, Prírodné žuvačky |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place. |
| Obsah vlhkosti: | 12,86% |
| Hrubý popol: | 18,68% |
| Obsah tuku: | 26,7% |
| Hrubá vláknina: | 1,1% |
| Proteíny: | 45,44% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
